Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Vilnius
Prie Šventojo Rašto susibūrę
Friday, 31 January 2014 16:48
There are no translations available.

kaled_vaid_bendr_m,,Tuomet Karalius tars stovintiems dešinėje: ‘Ateikite, mano Tėvo palaimintieji, paveldėkite nuo pasaulio sukūrimo jums paruoštą karalystę! Nes Aš buvau išalkęs, ir jūs mane pavalgydinote, buvau ištroškęs, ir mane pagirdėte, buvau keleivis, ir mane priėmėte, buvau nuogas, ir mane aprengėte, buvau ligonis, ir mane aplankėte, buvau kalinys, ir atėjote pas mane'. Tada teisieji klaus: ‘Viešpatie, kada gi matėme Tave alkaną ir pavalgydinome, ištroškusį ir pagirdėme? Kada gi matėme Tave keliaujantį ir priėmėme ar nuogą ir aprengėme? Kada gi matėme Tave sergantį ar kalinį ir aplankėme?' Ir atsakys jiems Karalius: ‘Iš tiesų sakau jums, kiek kartų tai padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, man padarėte'.

Read more...
 
Atvira jaunimo erdvė „Ateik ir TU!“
Tuesday, 01 October 2013 06:59
There are no translations available.

erdves logo_ m
Jaunimui ir ne tik! Primename ir pranešame, kad Vilniuje ketvirtadieniais jaunimą kviečiame lankytis atviroje jaunimo erdvėje „Ateik ir TU!" Duris atvėrėme dar vasarą, tačiau šaltukams beldžiant į duris - smagu susirinkti po stogu, gerti arbatą, bendrauti, žaisti, kalbėtis, susidraugauti. Šį ketvirtadienį, spalio 3 d. vyks STALO ŽAIDIMŲ VAKARAS (tiek judrių, tiek sėdimų!). Laukiame visų 18 val. Gerosios Vilties g. 1a, Vilniuje (vidinis kiemas, I aukštas). Perduok kitam! Primename, kad atviros jaunimo erdvės projektas finansuojamas Jaunimo reikalų departamento lėšomis. Daugiau informacijos ar atsakymų: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 8-654-04407
 
Saldžios akimirkos vaikų mokyklėlėje
Friday, 15 February 2013 07:55
There are no translations available.

radlogoNors šventės jau senokai praėjo, saldainiai jau seniai sukramtyti, norime pasidžiaugti gausiu būriu tiek vaikų, tiek jaunimo, tiek ir garbingesnio amžiaus dalyvių Trijų Karalių šventėje, kuri sausio mėnesio sekmadienį vyko Vilniaus ev. reformatų parapijos namuose.

Skaitėme Bibliją, meldėmės, giedojome, žaidėme žaidimus, o vėliau sulaukėme trijų karalių apsilankymo, su kuriais deklamavome eiles, dalinomės jų atneštomis saldžiomis dovanėlėmis ir vaišinome juos pačių keptais pyragais, kurių kasdien neparagausi.

Read more...
 
Vilniaus parapijos šventė
Monday, 16 January 2012 20:07
There are no translations available.

Įvaid2012_mprastai Jaunimo pamaldos Vilniaus parapijoje vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį, tačiau šiais, 2012 metais, buvo padaryta išimtis. Pamaldos buvo savaitei nukeltos, nes sausio 1 dieną vangokai kas besusirinktų į Viešpaties namus po bemiegės šventinės nakties.

Taigi, nors ir vėliau, nei įprasta, sausio 8 dieną įvyko Jaunimo pamaldos. Bažnyčia aidėjo nuo giedamų jaunimo giesmių, mažesniųjų krykštavimų. Pavėlavęs į pamaldas nelabai galėjo rasti ir vietos prisėsti...

Read more...
 
Lankysiu mokyklėlę!
Monday, 30 August 2010 19:32
There are no translations available.

sekm-vilnius

Nuostabi bei kartais pasiutusiai karšta vasara pralėkė kartu su mūsų dviračiais, maudynėmis ir kiemo draugais iki vėlumos. Visi sąmoningi lietuviai - nuo mažo iki dydžio - sukluso: OI, RUDUO... Tada išsitraukė užrašų knygutes ir pradėjo planuoti: būtinus mokslui pirkinius, klasinę ir užklasinę veiklą, grafikus bei laiką.

O kadangi reformatai yra ypač sąmoningi ir atsakinti piliečiai, nenuostabu, kad jų darbų planuose radosi ir smagus pavadinimas SEKMADIENINĖ MOKYKLĖLĖ. Ne bet kaip, o va taip - storai raudonai užrašytas! Ar tiesa, mieli tėveliai ir mokiniai?!

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2