Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Talkos Vilniaus parapijos namuose
Ketvirtadienis, 22 Kovas 2012 12:27

donata_gv_mNuo kovo pradžios veda darbas Vilniaus reformatų parapijos išsinuomotose patalpose Gerosios Vilties gatvėje. Rekonstruojamos patalpos, pritaikant jas parapijos reikmėms. Įrengti kabinetai parapijos raštinei, archyvui ir bibliotekai, svečių kambarys, sutvarkyta susirinkimų - renginių salė, atnaujinti parapijiečių suvežti baldai, nupirkta ir sumontuota dujinio šildymo įranga, santechnika tualetams, dušui.

Pagrindinį - specialistų reikalaujantį darbą atliko parapijiečių Gyčio Krikščiuko (santechnikos, šildymo įrangos darbai) ir Alvydo Verbicko (mūro darbai) vyrai.

Dabar atėjo eilė valymosi, tvarkymosi darbams. Jiems vadovauja Kristina. Kasdien nuo pusiaudienio triūsia moterys - senjorės, o vakarais - jaunimas.

aurelija_gv_mVis dar reikalinga visų mūsų pagalba įrengti ir pritaikyti patalpas normaliai parapijos veiklai. Kviečiame visus, mokančius dažyti, glaistyti ar kitaip prisidėti savo darbu.

Taip pat paaukoti namų apyvokos daiktų, kurie gal be naudos dulka jūsų palėpėse, sandėliukuose...

Jaunimas ir vaikų mokyklėlės auklėtiniai būtų be galo dėkingi, jei kas paaukotų televizorių ar muzikos aparatūrą.

Su džiaugsmu priimamos tikslinės aukos remonto išlaidoms padengti ir virtuvėlei reikalingos įrangos įsigijimui. Tam kiekvieną sekmadienį per pamaldas liuteronų bažnyčioje yra padėta aukų skrynelė.

Parapijos taryba dėkoja visiems, kas jau vienaip ar kitaip prisidėjo, kad turėtume jaukius, patogius parapijos namus ir galėtume vaisingai darbuotis Dievo garbei ir Bažnyčios gerovei.

Kiekvienas tegul aukoja, kaip yra širdyje nutaręs, ne gailėdamas ar tarsi verčiamas, nes Dievas myli linksmą davėją. /2 Kor 9/"

Vilniaus ev. reformatų parapijos taryba