Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Maisto banko akcijoje Biržuose reformatų jaunimas
Penktadienis, 06 Balandis 2012 08:26
maisto_b_mJau 11 metus Lietuvoje vykdoma ,,Maisto banko" akcija, kuri kiekvieną rudenį ir pavasarį kviečia aukoti maisto produktus nepasiturintiems ir skurstantiems žmonėms. Šį pavasarį, atsiliepdami į mūsų Bažnyčios įsteigtų vaikų namų ,,Vaiko užuovėja" prašymą ir surinkę gausią savanorių komandą nusprendėme dalyvauti ir mes - Biržų evangelikų reformatų parapijos jaunimas ir mūsų draugai. Paraginti kun.S.Švambarienės ir pakviesti Biržų rajono savivaldybės jaunimo koordinatorės R.Rinkūnienės, dalyvavome mokymuose skirtuose pasiruošti ,,Maisto banko" akcijai. Kovo 24d. rytą (o juk šeštadienį visiems norisi pamiegoti ilgiau...) susirinkome parduotuvėse: centrinėje MAXIMOJE ir IKI . Suskubome pradėti darbą, juk kuo greičiau pradėsim tuo daugiau surinksim, su didelėmis šypsenomis ir gerais norais jau per pirmąjį pusvalandį dėžės, kurių turėjo užtekti visai dienai, prisipildė pilnutėlės.
Per visą dieną Maximoje buvo paaukota maisto produktų už 974,90 Lt, o IKI prekybos centre už 1724,85 Lt . Šie skaičiai tikrai įspūdingi, todėl kad iš tiesų mažoje ar didelėje parduotuvėje renkant paramą, svarbiausia šypsenos ir nuoširdus AČIŪ. Šiemet turėjome ypač gausų savanorių būrį ir džiaugiamės sulaukę ne tik parapijos jaunimo pagalbos, tačiau ir jų draugų. Šeštadienio rytą pasidalinti savo gerumu panoro Asta, Neringa, Bernadeta, Gerda, dvi Dovilės, Erika, Martynas, Modestas, Ugnė, Edgaras, Midaugas, Arnas ir Laura, kuri kartu buvo ir viena iš dviejų grupės koordinatorių. Taip pat mums nuoširdžiai talkino ir dvi švedės - Sofia ir Tilda, kurios buvo atvykusios savanoriauti vaikų namuose. Džiaugiamės visais, kurie prisidėjo aukodami savo laiką ar nupirkdami taip reikalingų maisto produktų. Nežinau kas ar šypsenos ar nuoširdus bendravimas, ar nuostabi savanorių komanda lėmė tai, kad mūsų grupė surinko daugiausiai maisto produktų iš visų Biržų organizacijų, dalyvavusių šioje akcijoje. Telieka atiduoti garbę Dievui, pasidžiaugti savo darbo vaisiais ir padėkoti visiems aukojusiems !
Skaistė Švambarytė

Maisto banke esu naujokė, bet labai džiaugiuosi sudalyvavusi šioje akcijoje. Neslėpsiu buvo visko: nuo žmonių, kurie maloniai šypsojosi ir neragindami aukojo iki keleto asmenų, kurie sugebėjo įsižeisti ir aprėkti už tai, kad rengiame šią akciją. Po nelabai malonių komentarų tik ir norisi slėptis po lapais, bet dažniausiai kai nieko nebesitiki, dovanų ieškai savyje. Kad ir kaip buvo sunku atlaikyti žmonių komentarus, rūškanus veidus, savanorystė savotiškai padidino pasitikėjimą savimi, tai prasmingas laisvalaikio praleidimo būdas.
/A.Rasimavičiūtė/

Buvo labai įdomu, įgavau patirties, puikūs žmonės, puiki aplinka, daugiau tokių renginių ir manau tikrai atsirastų daug žmonių norinčių savnoriauti.:))
/B.Brazdžionytė/

Maisto banke buvo labai įdomu dalyvauti. Buvo labai linksmų žmonių ir labai gerų žmonių kurie aukojo.
/M.Viederis/

Dalyvauti labai patiko labai smagu, linksma ir įdomu ir dar labai geras renginys kur gali bendrauti su daug žmonių išgirsti ką jie galvoja apie maisto banką .
/N.Trečiokaitė/

http://www.selonija.lt/birzu-zinios/ - nuoroda apie maisto banką žr. 2012.03.28 žinių laida
Visos ataskaitos - www.maistobankas.lt