Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Dieninė vaikų stovykla - "Išrinktieji"!
Trečiadienis, 13 Birželis 2012 17:52

isrinktiejiKviečiame į dieninę vaikų stovyklą Biržuose! Šių metų tema - "Išrinktieji"!
Tikriausiai tau kyla klausimas: „Kas yra IŠRINKTIEJI"? Neabejoju, kad bent kartą buvai išrinktas į krepšinio, futbolo ar kvadrato komandą, o galbūt tavo rankų darbeliai ar piešiniai buvo išrinkti atstovauti mokyklą, o gal tave išrinko geriausiu skaitovu, matematiku, ar šokėju?

Žinau, kad jauteisi ypatingu, nepakartojamu, išskirtiniu. Lygiai taip daugiau nei prieš 5 tūkstančius metų Dievas išsirinko vieną žmogų, kurio vardas buvo Abraomas. Iš šio žmogaus Dievas išaugino visą tautą - Izraelio (žydų) tautą. Dievas ją labai pamilo ir IŠSIRINKO būti Jo tauta. Tauta, arba žmonės, kurie gyvens su Dievu, draugaus su Juo ir kitų tautų žmonėms pasakos apie Jį. Žydai - išrinktoji tauta - yra todėl, kad Dievas skyrė jiems ir tam tikrą užduotį. Iš šios tautos kilo Jėzus Kristus, kuris atpirko žmonių nuodėmes ant kryžiaus. Ar tu esi IŠRINKTASIS? Ar tu nori patekti į IŠRINKTĄJĄ tautą? O konkrečius nurodymus, kaip tai padaryti, tu gausi vaikų dieninės stovyklos metu. O ji jau ketvirtus metus iš eilės vyks Biržų reformatų parapijos Klebonijoje (Reformatų g. 3A, Biržuose) ir jos prieigose. Stovyklos atidarymas birželio 25-ją, uždarymas - 29d. Stovykloje visi drauge susitikę kiekvieną dieną iš ryto 10 val. iki 17:30 klausysimės įdomių istorijų iš nepaprastos knygos - Biblijos, išmoksime naujų giesmelių, susipažinsime su išrinktosios - žydų tautos šventėmis, žaisime, gaminsime įvairius darbelius, sportuosime ir aišku, maudysimės Širvėnos ežere.

Šiemet stovyklai vadovaus Skaistė Švambarytė, o dvasinė vadovė - kun.Sigita Švambarienė. Joms talkins šaunus būrys jaunimo savanorių iš evangelikų reformatų bažnyčios, bei Švedijos misijos bažnyčios savanoriai.

Nors stovykla vyks Biržų parapijoje, kviečiame ir tuos vaikučius, kurie atvyksta atostogauti pas senelius ar gimines į Biržus!

Dėl anketų kreiptis į kun.S.Švambarienę el.p: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai tel.868166661
Norintys savanoriauti prašom kreiptis į S.Švambarytę el.p. skaistė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai