Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Konfirmacija Vilniuje
Trečiadienis, 06 Liepa 2011 07:09

konfirmac2011vilnius1mNepaisant pastarųjų savaičių visus reformatus ir ne tik juos sukrėtusių Biržų įvykių gyvenimas parapijose ir toliau tęsiasi. Vyksta konfirmacijos, ateina žmonės teiraudamiesi dėl tuoktuvių bei krikštynų, vaikai dalyvauja vaikų dienos bei jūrų skautų stovyklose Biržuose.

Liepos 3 dieną Vilniaus parapijai buvo džiugi diena. Tikinčiųjų gretas papildė du nauji nariai. Tai Aurimas Augutis iš Alytaus ir Damian Finer iš Vilniaus.

„Alytaus parapija po truputį atsigauna ir smagu, kad jos gretos pildosi naujais nariais," - tarė generalinis superintendentas kun. Tomas Šernas. Damienas su šeima prieš kelis metus atvyko iš Lenkijos. Dirba žurnalistu viename leidinyje.konfirmacijavilnius2011_m2 Ieškodamas Dievo pasirinko ev. reformatų tikėjimą. Damianas labai atsakingai rengėsi konfirmacijai su kun. Raimondo Stankevičiaus pagalba bei Dievo vedimu.

Taip pat neliko pamirštas ir lektorius Evaldas Tamariūnas. Jis Sinodo metu buvo ordinuotas katecheto (diakono) tarnystei. Vilniaus parapijos vardu E.Tamariūną pasveikino Vida Cupreva.

Viktorija Liauškaitė