Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Reformatai pasaulyje
WARC šiandien ir J. Kalvino palikimas
Antradienis, 07 Liepa 2009 21:22
setri_mPasaulio reformuotų bažnyčių aljanso (WARC) generalinio sekretoriaus kun. dr. Seri Nyomi pranešimas 2009 06 20 Lietuvos ev. ref. Sinodo eiliniame suvažiavime Biržuose

Pasaulinis reformatų bažnyčių aljansas šiandien ir Jono Kalvino palikimas

Minėdami penkių šimtų metų Joni Kalvino gimimo jubiliejų, derėtų prisiminti, kaip jis pats tikriausiai, jokio paminėjimo nenorėtų. Tai yra žmogus, kuris nenorėjo atkreipti dėmesį į save ir netgi troško būti palaidotas nežinomame kape. Tai kaip mes drįstame švęsti jo 500-ąjį gimtadienį? Vis tik švenčiame šį jubiliejų dėl vertybės, kurią skelbė Jonas Kalvinas: "Soli Deo gloria" (Vien Dievo garbei). Peržvelgiame J.Kalvino kūrybinį palikimą, kuris turėjo įtakos reformatų šeimai. , Juk galima praskleisti uždangą nuo Kalvino darbų, kurie įkvėpė mus ištikimam krikščioniškam gyvenimui 21 amžiaus bažnyčioje. Šiuo atveju mes praskleidžiame uždangą ne nuo Kalvino asmenybės, bet nuo jo palikimo, kuris įkvėpė mus būti pranašiškesniais Dievo liudytojais. Kai tokiais tampame, turėtume pažvelgti atgal ir skelbti, vien Dievo garbei.

Skaityti daugiau...
 
Liuterio sodas Vitenberge: ekumeninis ir tarptautinis monumentas Reformacijai
Šeštadienis, 05 Gruodis 2009 09:27
tikejimozodis

Liuterio sodas
Vitenbergo mieste padėtas sodinti Liuterio sodas. Lapkričio 25d. Vokietijos ir kitų Europos šalių pasaulinių krikščioniškų bendruomenių atstovai jame pasodino pirmuosius 25 medžius.

Tai „pirmasis ekumeninis, interaktyvus paminklas Reformacijai", - kalbėjo pirmininkaujantis vyskupas dr.Johannesas Friedrichas, atstovaujantis Jungtinę Vokietijos evangelikų liuteronų bažnyčią. Yra suplanuota, kad 2017 metais - minint M.Liuterio Reformacijos 500-ąsias metines - visą parką sudarys 500 medžių.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 9