Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Biržai
Radvilų jūrų skautai aplankė laivą „Aukštaitis", bei pagerbė žuvusiuosius jūroje
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 17:54

Algis Krisiukėnas

Karinis jūrų patrulinis laivas „Aukštaitis“
Liepos 30d.  Biržų rajono savivaldybės merė Irutė Varzienė, tarybos narys Stasys Valiukas, ir Radvilų jūrų skautai Arūnė Kairytė ir Algis Krisiukėnas aplankėme karinį jūrų patrulinį laivą „Aukštaitis". Laivo kapitonas supažindino su laivo privalumais, bei trūkumais.

Šis laivas plaukti žiemą negali, kadangi ledai gali pramušti korpusą, tačiau kitais metų laikais jis pasižymi manevringumu.

Skaityti daugiau...
 
Biržiečiai dalyvauja Vengrijos reformatų jaunimo festivalyje
Pirmadienis, 25 Liepa 2011 13:51
csillagpontŠią savaitę Biržų parapijos atstovai dvidešimt trejų Merūnas Jukonis ir aštoniolikmetė Inga Krisiukėnaitė dalyvauja Vengrijos reformatų bažnyčios organizuojame jaunimo festivalyje „Starpoint" (vengr. „Chillagpont"). Biržiečius reformatus bei daugiau kaip 20 tarptautinės delegacijos svečių, tarp kurių - partnerinių bažnyčių Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje atstovai, pakvietė Vengrijos reformatų bažnyčia. Biržiečiai turi progą pabendrauti su vokiečiais, škotais, prancūzais, anglais ir daugelio kitų šalių reformatų jaunimu.
Skaityti daugiau...
 
Vaikų dieninė stovykla su skautiškais akcentais
Šeštadienis, 09 Liepa 2011 21:54
birzieciuzodis


Jauniausiųjų būrysKaip įprasta vasarą, aktyvus Biržų evangelikų reformatų parapijos gyvenimas, net ir apgulties sąlygomis, nesustojo - pirmadienį parapijos teritorijoje, prie Širvėnos ežero, atidaryta vaikų dieninė stovykla „Tikroji niekada šalis", jau antrus metus vykstanti su skautiškais akcentais. Jaunuosius vadovus stovykloje konsultavo svečiai, - skautai iš Švedijos bei Čikagos reformatų bendruomenių. Biržų ev. reformatų parapijos organizuojama dieninė stovykla tampa tradicija - bus jau trečioji, vykstanti kasmet, o kelios prieš tai organizuotos su metų (ar kelių) pertrauka.
Skaityti daugiau...
 
Vaikų dieninė stovykla Biržuose
Antradienis, 31 Gegužė 2011 06:15

dienine_stovykla_logoSveiki vaikai ir jų tėveliai!

Šią stovyklą trečiąjį kartą organizuoja Biržų ev. reformatų parapijos jaunimo grupė. Stovykla vyks mūsų parapijos namuose prie Širvėtos ežero. Tikimės sulaukti iki 35 vaikų nuo 6 iki 12 metų. Stovykloje giedosime, žaisime, vaidinsime, keliausime. Stovykla vyks liepos 4-8 dienomis. Laukiame vaikučių nuo 10:00 , o į namus keliausime 18:00. Šios stovyklos tema ,,TIKROJI NIEKADA ŠALIS".

,,Ar buvai NIEKADA šalyje? Įsivaizduok, kad atsidūrei ten,
kur labai gražu: visada šviečia saulė, žydi gėlės, kvepia
šokoladu, kur visi šypsosi, myli vienas kitą ir yra visuomet
laimingi. Manai, kad tokios šalies nėra? Klysti! Ji tikra, nes
ją valdo TAS, kuris sako MAN NE VIS TIEK...

Skaityti daugiau...
 
Jaunųjų reformatų pasiekimai
Šeštadienis, 16 Balandis 2011 14:58
Nuo Naujų metų vieną po kito gali išgirsti džiugius pranešimus apie sėkmingus Biržų ev. reformatų parapijos jaunimo grupės pasiekimus mokslo ir sporto srityse.

Devyniolikmetė Inga Krisiukėnaitė džiugina pasiekimais mokslo srityje. Biržų "Saulės" gimnazijos abiturientė puikiai pasirodė rajoninėje Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, 11-12 klasių grupėje užėmusi I-ąją vietą ir patekusi į finalinį etapą Vilniuje. Beje, Inga pakartojo savo pernai metų pasiekimą, "įrodydama", kad tai nebuvo atsitiktinumas.

Džiugina ir Arūnės Kairytės laimėjimai. Ji sužibėjo rajono raiškiojo skaitymo konkurse, puikiai padeklamavusi savo pasirinktus eilėraščius. Komisiją sužavėjusi Arūnė pripažinta geriausia ir jai teks atstovauti savo kraštą šalies mastu. Jaunuolė mokosi Biržų "Atžalyno vidurinės mokyklos dešimtoje klasėje.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 8