Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kauno ev. ref. parapija

kaunas_liut_baznycia-mPamaldos kiekvieną mėnesio II ir IV sekmadienį 12:00 val., evangelikų liuteronų Šventos Trejybės bažnyčioje, Muitinės g-tvė Nr. 8

Kauno evangelikų reformatų parapijos administratorius:

Kun. Tomas Sakas
Mob. tel.: +37067142280

*   *   *   *   *

Istorijos štrichai

Skaityti daugiau...
 
Net ir tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio (Laodzi)
Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2013 07:58
kaunieciai klaipedoj_mRugpjūčio 24 - 25 dienomis Kauno evangelikų reformatų parapijos nariai nedrąsiai išsiruošė į Klaipėdą. Šis vizitas buvo planuotas jau metus, tačiau kaip ir kiekviena kelionė kėlė nerimą. Tačiau pamačius kunigą Tomą Saką visas nerimas išsisklaidė akimirksniu. Kauniečiams pristatyta Klaipėdos istorija, apžiūrėję senamiestį, aplankę pilį bei kruizinių laivų perkėlą, vietą, kurioje stovėjo evagelikų reformatų bažnyčia, liuteronų - laukininkų bažnyčia, planuojama atstatyti liuteronų bažnyčia, susirinkome Klaipėdos evangelikų liuteronų Sandoros salėje Biblijos studijoms su klaipėdiečiais.
Skaityti daugiau...
 
Konfirmacija Kaune
Šeštadienis, 11 Gegužė 2013 15:19
konfirmacija_kaune_2013_m2013 m. balandžio 28 diena buvo neeilinė Kauno evangelikų reformatų parapijai. Visų pirma, nuo 11 val. Ev. reformatų bažnyčioje (Ožeškienės g.) įvyko jaunimo pamaldos, kuriose dalyvavo ne tik kauniečiai, bet ir svečiai iš kitų parapijų. Po to jaunimas pagal jau susiklosčiusią tradiciją patraukė žaisti boulingo. O nuo 12 val. Evangelikų liuteronų bažnyčioje (Muitinės g.) vyko pamaldos su Viešpaties vakariene ir konfirmacija. Savo krikščioniškąjį tikėjimą evangelikų reformatų išpažinime patvirtino mūsų parapijietė, VDU dėstytoja, filosofė, dr. Jurga Jonutytė. Pateikiame pokalbį su ja.

Labai džiaugiamės, kad įsiliejote į Lietuvos evangelikų reformatų šeimą ir į Kauno parapiją. Ar galėtumėte papasakoti apie savo kelią evangelikų reformatų konfesijos link. Krikštyta esate Romos katalikų bažnyčioje. Kada susidomėjote reformatais, iš kur apie juos sužinojote? Ar jūsų giminėje yra reformatų?
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2