Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
BERLINER DOMKANTOREI Kėdainiuose
Trečiadienis, 27 Gegužė 2009 20:44

berlyno_choras_mŠiomis dienomis Vilniuje vyksta labai daug kultūrinių renginių. Nenuostabu, nes Vilnius - Europos kultūros sostinė. Tačiau ne tik sostinę, bet ir Lietuvos centrą - Kėdainius aplankė vienas geriausių Europos bažnytinių chorų - Berlyno katedros choras (BERLINER DOMKANTOREI)

Gegužės 24 d. popietę kėdainiečiai rinkosi į ev. reformatų bažnyčią, kur prieš choro koncertą buvo skelbiamas Dievo Žodis gausiai susirinkusiems įvairių konfesijų kėdainiečiams, svečiams iš Biržų, Panevėžio, kitų miestų. Kun. R. Stankevičius prakalboje sakė, kad tą dieną Dievo Žodis skelbiamas ne tik pamaldų metu, bet ir iš choristų lūpų - didžiąją koncerto dalį sudarė Psalmių giedojimas. Šių trumpų pamaldų metu Berlyno choras sugiedojo J. Kalvino metams skirtą giesmę „Viešpaties tautos", o pabaigoje, kartu su į pamaldas susirinkusiais - lietuviškai giesmę „Dieve Tėve mielas".berchor_m

Koncerto metu atliekami Felixo Mendelssohno Bartholdy, Alberto Beckerio ir kitų autorių kūriniai, nuostabi akustika, nuoširdus kantoriaus Tobjo Brommanno bendravimas su atlikėjais ir žiūrovais, užbūrė publiką.

Šį koncertą organizavo Kėdainių ev. ref. parapija ir Kėdainių vokiečių kalbos ir kultūros draugija „Edelveisas 1700"

Džiugu, kad šis renginys įvyko būtent J. Kalvino metais, kai minime jo 500 metų gimimo jubiliejų ir buvo skirtas šiai sukakčiai.

Audronės Risakovienės nuotraukos
InfoRef.lt