Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Su Lietuva atsisveikina Šveicarijos ambasadorė
Mercredi, 15 Octobre 2008 07:56
There are no translations available.

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Spalio 14 dieną Šveicarijos Konfederacijos ambasadorės kvietimu gen. sup. Kun. R.Mikalauskas dalyvavo Pegaso viešbutyje, Vilniuje vykusiame priėmime. Ambasadorė ponia Anne Bauty reziduoja Rygoje ir keturis metus vykdė Šveicarijos ambasadorės pareigas Latvijoje ir Lietuvoje. Vykstant diplomatinio korpuso rotacijai, diplomatė yra siunčiama atstovauti savo šaliai Uzbekistane ir Kirgizijoje.

Išvykimo progą ambasadorė suruošė atsisveikinimo pietus ir į juos sukvietė diplomatinio korpuso Vilniuje atstovus, verslininkus ir kultūros žmones, kurie per pastaruosius metus savo veikla prisidėjo prie Šveicarijos ir Lietuvos prekybos ar kultūrinių ryšių plėtotės. Ambasadorė padėkojo už šiltą ir konstruktyvų bendravimą per tuos keturis metus, pažadėjo, kad nepamirš Lietuvos. Iš kitos pusės, kalbėjo, kad jos laukia įdomi tarnyba kraštuose, kurie daug kuo skiriasi nuo Baltijos valstybių.

Kun. R.Mikalauskas ambasadorei padėkojo už šiltą bendravimą bei moralinę ir materialią paramą, kurią mūsų Bažnyčia yra patyrusi tiek iš evangelikų reformatų Šveicarijoje, tiek ir pačios ambasadorės per prabėgusius metus. Anne Bauty kilusi iš Ženevos, jos močiutė buvo aktyvi evangelikų reformatų bendruomenės Ženevoje narė. Šveicarijos ambasadorei kun. R.Mikalauskas padovanojo leidinį – knygą apie pernai įvykusį Biržuose Lietuvos evangelikų reformatų Sinodo 450 metų paminėjimą.

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

InfoRef.lt