Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Vilniaus parapijos šventė
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 20:07
Įvaid2012_mprastai Jaunimo pamaldos Vilniaus parapijoje vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį, tačiau šiais, 2012 metais, buvo padaryta išimtis. Pamaldos buvo savaitei nukeltos, nes sausio 1 dieną vangokai kas besusirinktų į Viešpaties namus po bemiegės šventinės nakties.

Taigi, nors ir vėliau, nei įprasta, sausio 8 dieną įvyko Jaunimo pamaldos. Bažnyčia aidėjo nuo giedamų jaunimo giesmių, mažesniųjų krykštavimų. Pavėlavęs į pamaldas nelabai galėjo rasti ir vietos prisėsti...

Po jaunimo pamaldų visi gausiai rinkosi į liuteronų parapijos salę. Čia jaunimas ir patys mažiausieji susirinkusiems parodė vaidinimą „Kalėdų pasaka - Jėzaus gimimas". Spektakliuką sumanė, kūrė scenarijų nepailstantis Justas ir sumanioji Donalda, jų kūrybinį entuziazmą koregavo katechetas Evaldas ir kunigas Raimondas. Įgyvendinti idėją padėjo sekmadieninės mokyklėlės mokytoja Džiuljeta bei aktyviosios nuolatinių mokyklėlės lankytojų mamytės. Žiūrovams susivokti, kas vyksta scenoje padėjo Pasakotojas, aiškinęs veiksmo fabulą. Buvo smagu ne tik vaidintojams - mažiesiems Nojams, Rokui, Mortai, bet ir vyresniesiems aktoriams Urtei, Gertrūdai... Parapijiečiai džiaugėsi vaikučių ir jaunimo vaidinimėliu, darniai sugiedota giesmele ir dėkojo už sukurtą Šventę.

Vėliau vyko viktorina, teko prisiminti žinias iš Biblijos ir net gerokai pasukti galvą, norint atsakyti į vieną ar kitą klausimą.
Labiausiai pačių mažiausių laukta buvo Laimės šulinio dalis. Ar patys savo jėgomis priėję traukė dovanėles iš šulinėlio, ar kuriam tai dar buvo nelabai įveikiama užduotis ir prireikė mamos ar tėvelio pagalbos.
Parapijos šventė baigėsi prie gausaus ir gardaus suneštinių vaišių stalo.

InfoRef.lt