Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Šventės dalyviai tapo angelais
Antradienis, 17 Sausis 2012 19:18
Jurgita Vitkauskienė

birzai-mokyklelesiaures_rytai_logoBiržų evangelikų reformatų klebonijoje naujųjų metų proga į šventę susirinkę vaikai ir jų artimieji sulaukė didelės staigmenos. Šventės dalyviai galėjo persirengti angelų rūbeliais. Juos noriai vilkosi ir matavosi ne tik mažos mergaitės, bet ir paaugliai vaikinukai. Vaikai noriai apžiūrinėjo angelų rūbus, juos demonstravo vieni kitiems, dalyvavo improvizuotame vaidinime, fotografavosi. Tokią staigmeną šventės dalyviams pateikė rūbelių kolekciją sukūrusi Pačeriaukštėje ūkininkaujanti Vaiva Čepulienė. Jai talkino draugė Augė. Su vyru du paauglius sūnus auginanti moteris įvairias kaukes kuria jau seniai. Sako, jų prireikia ne tik vaikų lankomo mokyklos dramos būrelio artistams, bet ir įvairių renginių dalyviams. Kaimo bendruomenės renginiui ji buvo pasiuvusi aprangos kolekciją iš augalų.

Šią žiemą V.Čepulienė nutarė pasiūti angeliukų rūbelių kolekciją. Moteriai norėjosi sukurti aprangą, kurią vaikams būtų malonu dėvėti, jau jos buvimas sukurtų šventę. Rūbai mažiesiems angeliukams tiko labiausiai, nes jų nebūtina iš anksto matuotis, o patiems rūbų dėvėtojams jie yra staigmena. Tai jau savaime sukuria šventinę nuotaiką.

Jaunoji dizainerė medžiagas, papuošimus pirko iš savo lėšų. Sukūrė aprangas net 35 vaikams. Visą vargą atpirko vaikų ir juos palydėjusių suaugusiųjų rodomas džiaugsmas ir nuostaba. Pirmieji šią aprangą Kalėdų švenčių metu išbandė Medeikių vaikų globos namų auklėtiniai. Sukurti šventinę nuotaiką pačeriaukštietei padėjo ją palydėję draugai. V.Čepulienė neslepia, kad turi ir daugiau idėjų. Gali būti, kad ateinantiems naujiesiems metams ji sukurs dar vieną kolekciją.