Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Stalo teniso turnyras
Lundi, 15 Avril 2013 07:10
There are no translations available.


radlogo
Saulėtą balandžio 7 dieną, po jaunimo pamaldų reformatų bažnyčioje, daugelis traukė į Vilniaus parapijos namus, kur įvyko pirmasis LERJD „Radvila" stalo teniso turnyras!!!
tenis_radvila_2013

Ši naujovė pritraukė visą būrį sportiškų radviliečių bei parapijiečių, pradedant vaikučiais ir baigiant senjorais. Po ilgų ir sudėtingų pasiskirstymų, kas su kuo žais, pasiruošimų ir prasimankštinimų prasidėjo įtemptas žaidimas, kuris truko beveik 3 valandas. Kova buvo įnirtinga ir įtempto žaidimo gale išaiškėjo nugalėtojai, kurie skyrėsi tiek savo amžiumi, tiek patirtimi.

Pirmą vietą turnyre, po atkaklios kovos su Nojumi Stankevičiumi, užėmė "Radvilos" senbuvis ir būsimas vaikų stovyklos direktorius Justas Vaitiekūnas. Nojus, būdamas futbolininku, puikiai susidorojo ir su stalo teniso kamuoliuku ir nudžiugino visus savo puikiu žaidimu bei sportiškumu.

Trečią vietą užėmė Giedrius Vaitiekūnas - ne prasčiau pademonstravęs savo sugebėjimus šiame žaidime. Be abejo, šauniai pasirodė ir visi kiti turnyre dalyvavę žaidėjai, tik deja, šį sykį jiems nepavyko iškovoti pirmųjų vietų. Tad tikimės, kad kitą sykį susirinksime dar labiau patobulėję, pasitreniravę ir su dar geresne nuotaika!

Visi dalyviai dėkoja Donatui, kuris suorganizavo šį turnyrą!

AČIŪ jam ir visiems dalyvavusiems!

Vladas Verkelis