Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Jaunimo erdvėje "ATEIK IR TU" - foto pamoka
Tuesday, 12 November 2013 08:33
There are no translations available.

erdve foto pam_mŠį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., atviroje jaunimo erdvėje "ATEIK IR TU" vyks foto-pamoka jaunimui - kaip surengti fotosesijos vakarėlį! Jo metu mokysimės foto gudrybių ir paslapčių, kaip suorganizuoti fotosesiją neturint profesionalios foto įrangos, pabūsime ir modeliais, ir fotografais.

Užsiėmimą ves fotografė Dana Buinickaitė-Zacharevičienė, baigusi fotografijos mokslus Lietuvoje. Dana aštuonerius metus dirbo Trakų rajoninėje spaudoje žurnaliste, yra Trakų krašto fotografų asociacijos "Fotra" įkūrėja, vadovė. "Fotografija visada kartu - leidžia išreikšti save įvairiose srityse: leidyboje, proginėje, meninėje, reportažinėje fotografijoje, tenka dalyvauti įvairiuose projektuose." - sako Dana ir kviečia į šį nemokamą užsiėmimą.

Laukiame visų ketvirtadienį nuo 18 val. iki 20 val., adresu Gerosios vilties g. 1 a, Vilniuje (vidinis kiemas, I aukštas). Primename, kad atviros jaunimo erdvės projektas finansuojamas Jaunimo reikalų departamento lėšomis. Daugiau informacijos ar atsakymų pateiksime el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , ar telefonu 8-654-04407.

Vadovė Donalda Sinkutė