Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kursai Kaune
Dienstag, den 14. April 2009 um 09:20 Uhr
There are no translations available.

 

logokursai

Balandžio 8-9 dienomis vaikų krikščioniško ugdymo draugija (VKUD) Kaune organizavo Mokytojų padėjėjų kursus, kurie skirti jauniems žmonėms - nuo 13-os metų. Mes - Biržų ev. reformatų jaunimo grupė taip pat susiruošėme juose dalyvauti.

kursai_kaune_mKursai buvo išties intensyvūs. Kadangi buvome iš skirtingų krikščioniškų bendruomenių, buvo įdomu ir prasminga padiskutuoti, nuo kurio momento tampame krikščionimis. Dešimtyje paskaitų sužinojome, kaip paprastai ir įdomiai supažindinti vaikus su Dievo Žodžiu, vesti Biblijos pamokėlę, mokyti giesmelių. Turėjome progą ne tik išgirsti profesionalius mūsų mokytojų pavyzdžius, bet ir patys išbandyti savo vaizduotę ir išgirstus patarimus pritaikyti gaminant vaizdinę priemonę ir aiškinant auksinę Biblijos eilutę draugams. Visi sėkmingai baigėme kursus ir gavome pažymėjimus.

 

Įgytas žinias panaudosime vaikų sekmadieninėje mokyklėlėje ir vasaros stovyklose, o rudenį laukia antroji kursų dalis. Kadangi visi jau buvome dirbę vaikų, bei kt. stovyklose, apgailestavome, kad taip reikalingų žinių negavome prieš pradėdami tarnystę vaikams. Tad jau dabar raginame ir kviečiame jaunus, apsisprendusius žmones semtis žinių, patirties bei pasiryžti paskirti dvi dienas mokymams, bendrystei, pažinimui. Tikimės, kad kituose kursuose dalyvaus dar gausesnis mūsų būrys. Beje, kursus galima pradėti lankyti ir nuo II dalies, vyksiančios rudenį, o I dalį kursų išklausyti pavasarį, nes mokymai periodiškai kartojasi. KVIEČIAME VISUS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ RUDENĮ!!!

Inga Krisiukėnaitė