Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Ekumeninis jaunimo maldos vakaras Vilniuje
Dimanche, 31 Mai 2009 18:59
There are no translations available.

maldaGegužės 27 d., trečiadienį, nepraėjus nė mėnesiui po Vilniuje vykusio Taizé tarptautinio jaunimo susitikimo, Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčioje vėl rinkosi

skirtingoms konfesijoms priklausantys tikintieji - į ekumeninį maldos ir giesmės vakarą pakvietė Vilniaus akademinio evangelikų liuteronų jaunimo draugija - LELB JC padalinys. Vakaras prasidėjo ekumeninėmis pamaldomis, kuriose Dievo žodžio apmąstymu „Valstybės ir valdžios" tema dalijosi ev. liuteronų kunigas Ričardas Dokšas, ev. reformatų kunigas Raimondas Stankevičius ir „Tikėjimo žodžio" vyr. pastorius Giedrius Saulytis.  Savo pamąstymo pagrindu pastorius G. Saulytis pasirinko Jokūbo laiško antrąjį perskyrimą, pabrėždamas gailestingumo ir visų krikščionių maldos už valdančiuosius svarbą. Kun. R. Dokšas, pasitelkdamas M. Liuterio suformuluotą mokymą apie dvi karalystes, kalbėjo apie dvasinės ir pasaulietinės valdžių atskirtį. Kun. R. Stankevičius maldą už valdančiuosius sukalbėjo iš senojo (1910 m. S. Dagilio) reformatų giesmyno. Muzikinėje pamaldų dalyje po vieną giesmę vedė Vilniaus bažnyčios „Tikėjimo žodis" šlovinimo grupė, Vilniaus ev. liuteronų ansamblis „Adoremus" ir Vilniaus ev. reformatų jaunimo atstovės.

KlangProjektIš karto po pamaldų puikiu džiazo koncertu susirinkusiuosius nudžiugino grupė iš Leipcigo „KlangProjekt" (Vokietija), surengusi tikrą garsų spektaklį. Grupėje groja ir Saksonijos evangelikų liuteronų bažnyčios jaunimo muzikinės veiklos koordinatorius Thomas Feist, vienas iš mūsų roko festivalio „Atbudimas" talkininkų. Saksonijos atstovus į Lietuvą pakvietė vilniečių roko grupė „Ashtrey", kurią su kolegomis Vokietijoje sieja sena bičiulystė.

Penktadienį „KlangProjekt" koncertas surengtas Palangoje kultūros centre „Ramybė".

Kęstutis Pulokas