Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Konfirmacija Biržuose
Antradienis, 28 Liepa 2009 14:57

birzu_konfirmantai_mPaskutinį liepos sekmadienį, 26 d. Biržų evangelikų reformatų bažnyčia pasitiko parapijiečius išdabinta gėlėmis, ąžuolų girliandomis, klevų ir mirtų vainikais. Konformacinėse pamaldose, kaip visada, buvo gausų žmonių. Konfirmantų tėvai, seneliai ir artimieji, draugai atėjo melstis ir susitikti kartu prie Viešpaties Malonės Stalo. Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje prieš Bažnyčią stojo 14 merginų ir 10 vaikinų. Dauguma iš Biržų ev. ref. prapijos, tačiau buvo, 3 - iš Panevėžio ir po vieną 1 iš Nemunėlio Radviliškio ir Papilio ev. ref. parapijų. (Daugiau nuotraukų picasa)

Šiemet savo krikščionišką tikėjimą evangelikų reformatų išpažinime patvirtino: Rasa Krisiukėnaitė, Dovilė Mizeikytė, Erika Baltrėnaitė, Kristina Varžinskaitė, Kristina Skaparaitė ir Artūras Skaparas, Rasa Petronytė, Laura Tuomaitė ir Irmantas Tuomas, Sonata Kvedaravičiūtė, Eglė Variakojytė ir Nerijus Variakojis, Neringa Praniauskaitė, Gabija Krikščiukaitė, Justina Mažeikaitė, Radvilė Nikšaitė, Justina Džėjaitė, Martynas Janonis, Gintaras Pelanis, Tadas Baltušis, Dalius ir Jonas Tuomenai, Arnoldas Jakulis ir Domas Margenis. Konfirmantai ruošėsi konfirmacijai kas antradienį susirinkdami parapijos namuose užsiėmimuose bei Švobiškio konfirmantų jaunimo stovykloje. Be biržiečių šioje stovykloje taip pat ruošėsi jaunuoliai iš Švobiškio, Kėdainių, Klaipėdos, Nemunėlio Radviliškio, Panevėžio, Papilio parapijų, kur konformacinės pamaldos numatytos šiemet (Nemunėlio Radviliškyje rugpjūčio 1 d. ) ar kitais metais.

Šių metų birželio mėnesį jau buvo įvykusi suaugusių konfirmacija Biržuose, kurios metu krikščionišką tikėjimą evangelikų reformatų išpažinime išpažino 8 suaugę asmenys. Šiemet Biržų ev. ref. bažnyčioje krikščionišką tikėjimą evangelikų reformatų išpažinime patvirtino iš viso jau 32 asmenys. Pradėta formuoti suaugusių konfirmantų grupė, dar vienai suaugusių konfirmacijai, kuri numatoma šių metų rudenį.

Pernai Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje buvo konfirmuoti - 37 asmenys, 2007 m. - 38, 2006 m. - 37 asmenys.

InfoRef.lt