Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
„Duok man ranką, mielas drauge, ir eime sportuot kartu „
Penktadienis, 18 Rugsėjis 2009 13:27

dviraciu_slalomasmBiržų ev. Reformatų jaunimo grupė rugpjūčio 29 dieną, paskutinį vasaros savaitgalį, kvietė praleisti šiek tiek neįprastai - sportuojant. Nuo ankstyvo ryto Biržų „Saulės" gimnazijos stadione vyko pasiruošimo darbai: gabenama visa reikalinga įranga, įrenginėjamos trasos dviračių slalomui ir paspirtukų varžyboms, kabinamas tinklas tinkliniui ir taikiniai smiginiui, ruošiamasi estafetėms.

Nepabūgę besiniaukiančio dangaus į stadioną rinkosi dalyviai. Laimei, šventei nesutrukdė ir ismiginis_1mš dangaus pabirę lietaus lašai. Ilga ir tvarkinga mažųjų eilutė nusidriekė prie smiginio taikinių. Dauguma jų nekreipdami dėmesio į tebelyjantį lietų dalyvavo paspirtukų varžybose. Vyresnieji noriai išbandė išradingai paruoštą dviračių slalomo trasą. Lietus neišretino ir tinklinio gerbėjų gretų. Norintieji taip pat turėjo galimybę pasivažinėti riedučiais. Antroji dienos dalis persikėlė į „Aušros" mokyklos sporto salę. Čia vyko krepšinio varžybos, vaikai žaidė kvadratą. Šventę vainikavo „linksmosios estafetės". Mažieji buvo aktyvūs ir azartiški. Kuri komanda greičiau šaukšte neša kamuoliuką, šokinėja per lankus, vikriau atlieka kitas užduotis? Vyresnieji taip pat nenuobodžiavo. Jie taip pat dalyvavo estafetėse - šokinėjo su maišais, stengėsi bėgti ir mušinėti rakete teniso kamuoliuką vienu metu, tvarkingai į lankus sudėti kėglius.

slapias_tinklinismDienai besibaigiant atminimo dovanėlėmis apdovanojome geriausiai įvairiose rungtyse pasirodžiusiuosius. Šią dieną baigėme pamaldomis, dėkodami Dievui už puikią dieną.

Biržų ev. Reformatų jaunimo grupė vykdo projektą „Duok man ranką, mielas drauge" Sporto diena ne vienintelis šio projekto renginys. Vyko jaunimo susitikimai ir pamaldos. Šią vasarą jau šurmuliavo vaikų dieninė stovykla Biržuose, o choro giesmės skambėjo tradiciniame „Giesmių giesmelės" festivalyje Vanaguose (Klaipėdos raj.)

Inga Krisiukėnaitė

Daugiau skaitykite: radvilalogohttp://www.radvila.lt selonija-baneris-120x60 www.selonija.lt