Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Naujamečiai jaunųjų reformatų pasiekimai
Dienstag, den 19. Januar 2010 um 20:38 Uhr
There are no translations available.

Naujus metus Biržų ev. reformatų jaunimo grupė paskutinius susitikimus palydėjo pelnytais sveikinimais, - jos narius sėkmė lydėjo ir mokslo, ir sporto srityse.

Turbūt džiugiausia naujiena suskambo praėjusią savaitę: „Saulės" gimnazijos vienuoliktokė Inga Krisiukėnaitė rajoninėje 11-12 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 1-ąją vietą ir pateko į Nacionalinį etapą.
O „Atžalynietei", taip pat vienuoliktokei Giedrei Zablackaitei neblogai sekėsi matematikos olimpiadoje - užimta 3-ioji vieta.

Džiugina ir jaunieji Biržų krepšinkai, kurių gretose puikiai rungtyniauja kun. S. Švambarienės sūnus Jokūbas. Biržiečiai, žaisdami 1997 m. gimusių berniukų krepšinio čempionato aukščiausiame divizione pergales skina net prieš Vilniaus ir Kauno komandas! Paskutinėse rungtynėse nugalėta Š. Marčiulionio krepšinio akademijos II-oji komanda bei įveiktos abejos A. Sabonio mokyklos ekipos!

Džiugu, kad komandos kapitonas Jokūbas prie pergalių prisideda svariausiai, vidutinškai pelnydamas po 19 taškų, atkovodamas net po 13 kamuolių bei perimdamas 2 kamuolius.

Stebint tokius krepšinkų rezultatus, nejučia prisimename ev. reformatų kunigą A. Gerulį, kuris buvo ne tik Dievo žodžio, bet ir Biržų krepšinio šviesulys. Jo komanda taip pat pateikdavo sensacijas nugalėdama net Europos krepšinio čempionų savo gretose turinčius kauniečius.

Te Dievo palaima toliau lydi jaunuosius mūsų bendruomenės narius moksle, sporte ir gyvenime!

 

Parengė Merūnas Jukonis