Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Lankysiu mokyklėlę!
Montag, den 30. August 2010 um 19:32 Uhr
There are no translations available.

sekm-vilnius

Nuostabi bei kartais pasiutusiai karšta vasara pralėkė kartu su mūsų dviračiais, maudynėmis ir kiemo draugais iki vėlumos. Visi sąmoningi lietuviai - nuo mažo iki dydžio - sukluso: OI, RUDUO... Tada išsitraukė užrašų knygutes ir pradėjo planuoti: būtinus mokslui pirkinius, klasinę ir užklasinę veiklą, grafikus bei laiką.

O kadangi reformatai yra ypač sąmoningi ir atsakinti piliečiai, nenuostabu, kad jų darbų planuose radosi ir smagus pavadinimas SEKMADIENINĖ MOKYKLĖLĖ. Ne bet kaip, o va taip - storai raudonai užrašytas! Ar tiesa, mieli tėveliai ir mokiniai?!

Mokyklėlė lauks jūsų - na, jei ne su tėveliais, tada vienų! - kaip įprasta du sekmadienius per mėnesį (kartais netgi tris). Mokytojai ir vadovai pasistengs, kad jums tikrai nebūtų liūdna, o Dievo Žodis lydėtų jus kiekvieną dieną, ir kiekvieną tos dienos akimirką. Nes Jis yra geras ir rūpestingas, galingas ir teisingas - malonu ir gera būti su Juo. Tačiau ir labai atsakinga - Dievas nemėgsta... na, ko nemėgsta, sužinosite sekmadienio pamokėlėseSmile.

Tik kad visa tai įvyktų reikia vieno svarbaus dalyko. Be jo mūsų mokyklėlė yra tuščia ir liūdna... Teisingai. Mokyklėlei reikia mokinių! Todėl negaiškite, pasitarkite su tėveliais ir, tikiuosi, mes jau labai greitai sulauksime nuostabaus patvirtinimo: AŠ ŠIEMET LANKYSIU SEKMADIENINĘ MOKYKLĖLĘ!

Tiesa?

Mokytojai ir vadovai

P.S.: Vilniuje sekmadieninė mokyklėlė pradeda mokslo metus nuo rugsėjo 5 d. 11 val. Pirmoji pamoka - Trakų 1. Pasitiksime  Jus dar lauke! Daugiau informacijos gausite jei susisieksite.