Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Atpigintos geriausios Biblijos Draugijos knygos!
Penktadienis, 29 Spalis 2010 14:12
Advento laikotarpis šimtmečiais suteikia nuostabią galimybę tūkstančiams žmonių stabtelėti ir permąstyti savo gyvenimo kelią, atrasti naujas, prasmingesnes šios gyvenimo kelionės kryptis bei posūkius. Mums, tikintiesiems, didžiausias autoritetas yra Biblija, joje su Šventosios Dvasios pagalba randame Dangiškojo Tėvo mums paliktas gyvenimo gaires. Atsiversdami šią Knygą patys tampame atversta knyga: Dievo Žodis apšviečia mūsų sielą pasiekdamas net tolimiausias kerteles.

biblija_kanBiblijos draugijos tikslas - suderintu ir kruopščiu darbu pasiekti, kad visiems Lietuvos žmonėms, tiek suaugusiems, tiek vaikams, Šventasis Raštas taptų suprantamas ir prieinamas. 1995 metais aukščiausi šalies vadovai įvertino kun. Antano Rubšio atliktą Senojo Testamento vertimą Nacionaline Premija, tačiau nepalyginamai brangesnis yra Lietuvos skaitytojų, iš karto pamėgusių Knygų Knygą, įvertinimas. Šventojo Rašto žinią paprastesniu stiliumi taip pat perteikia vaikams skirtos knygos tęsdamos tūkstantmetę tradiciją, kai Dievo Žodis keliavo ne tik kaip raštų rinkinys, bet ir kaip iš kartos į kartą tėvų vaikams perduodamas pasakojimas. Dėl sunkmečio iššūkių daugeliui mūsų knygos virto prabanga, viliamės, kad šią padėtį sušvelnins laikotarpiui nuo lapkričio pradžios iki Šv. Kalėdų stipriai atpigintos geriausios draugijos knygos.

Kanoninė Biblija, kurioje panaudotas daugelio pamėgtas kun. A. Rubšio ir kun. Č. Kavaliausko vertimas, spausdinama nuo 1999 metų. Pats naujausias leidimas pasirodė 2009 metais 11 x 15 cm formatu su puslapių iškirtimais patogesnei knygų paieškai bei nuorodomis į paralelines eilutes. Kompaktiška Biblija labai patogi nešiotis. bkd_mokinys

Kaina - 30 litų (įprastai parduodame už 58 Lt.).

Biblija Kiekvienai Dienai sulaukė itin didelio populiarumo daugelyje šalių; Didžiojoje Britanijoje pripažinta kaip geriausia 2009 metų vaikiška knyga. Ją sudaro trumpi 365 skyreliai, kurių kalba suprantama ir pradinukams, ir paaugliams. Nesudėtinga enciklopedija knygos gale vaizdingai aprašo biblinio laikotarpio valgį, žaislus, drabužius, ginklus, kelius, profesijas ir kitus įdomesnius aplinkos bruožus. Išleista 2009 m., 19 x 26 cm, 350 psl.

Kaina - 20 litų (įprastai - 30 Lt.).

Vilniuje knygas galima pasiimti atsiskaitant iš karto mūsų knygynėlyje darbo dienomis 9:30-17:30. Pageidaujančius knygas atsisiųsti į kitas vietoves prašome pranešti pasirinktų knygų kiekį, pristatymo adresą bei savo kontaktus. Informuosime kokia bus galutinė kaina su pristatymu (priklausomai nuo kiekio, jis paprastai neviršija 10 - 25 litų), išrašysime sąskaitą, atsakysime į klausimus.

Mūsų kontaktinė ir atsiskaitymų informacija:
Lietuvos Biblijos draugija, kodas: 290730360, adresas: J. Basanavičiaus g. 16-121, Vilnius.
tel. 8~5 2652656, faks. 8~5 2131974, mob. tel. 869857882, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Sąskaita AB SEB banke: LT41 7044 0600 0090 8347.
Mokėtoju gali būti tiek bažnyčia, tiek bet kuris asmuo ar organizacija.

... Dievo Žodis tveria amžinai. (Izaijo 40,8)

Nuoširdžiai,

Biblijos draugijos darbuotojų vardu,
Direktorė Vilhelmina Kalinauskienė