Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Vilniaus reformatų žinios Nr.1 2011 m. vasaris
Dimanche, 13 Février 2011 18:46
There are no translations available.

vrz-2011-01_vas-001-001Naujasis "Vilniaus reformatų žinių" numeris


Pasirodė naujas, pirmasis šiais metais, „Vilniaus reformatų žinių" numeris, kuriame: Maldų už krikščionių vienybę savaitės apžvalga iš didžiųjų miestų (su reformatiškais akcentais).
Taip pat „Žiniose" džiaugiamasi naujais reformatais - konfirmantais, priėmusiais pirmąkart Komuniją Kaune, o senjorai reformatai dalinasi įspūdžiais iš apsilankymo Prezidentūroje. Jaunimas pasakoja savo įspūdžius iš religingo jaunimo konferencijos Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina), kuriame diskutavo apie fundamentalizmą. Numeryje sužinosite, kas tapo šiais metais nominuotas „Biržų garbės" titulu, galėsite iš arčiau pažinti šiais metais garbingą devyniasdešimties metų sukaktį švenčiančią Vilniaus reformatų parapijietę Valeriją Grigaitę, prisiminti garsų biržietį, kuratorių Motiejų Tamulėną.
Taip pat šiame numeryje paskaitysite apie Vilniaus parapijos žaismingą ir jaukią Trijų Karalių vakaronę „Po Dovydo žvaigžde" ir kt.
„Vilniaus reformatų žinias" galite įsigyti prieš ev. reformatų pamaldas Biržuose (Reformatų g. 2), Vilniuje (Vokiečių g. 20), Panevėžyje (Ukmergės g. 29), Kėdainiuose (Senoji g. 1) ar po jų, arba atsisiųsti: Vilniaus reformatų žinios Nr.1   2011 m.

InfoRef.lt