Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Liepos ir Vakarės Krikštynos
Jeudi, 25 Juin 2009 22:41
There are no translations available.


mergytes_mVėl džiugi šventė Kėdainių parapijoje!

Birželio 24 d. Kėdainių ev.ref. parapija sulaukė dviejų sesyčių priėmimo į Kristaus surinkimą. Šią dieną prie Viešpaties Stalo buvo atvestos dvi seserys - Liepa ir Vakarė Ružauskaitės, kurias pakrikštijo kun. Raimondas Stankevičius.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čiapicasa

InfoRef.lt

 
Sutuoktuvės Kėdainiuose
Jeudi, 18 Juin 2009 18:47
There are no translations available.

giedresandr_sutuoktuves_1_mBirželio 13-sios šeštadienis Kėdainių ev. ref. parapijai, buvo įsimintina diena - Bažnyčioje palaiminta santuoka. Artimieji džiaugėsi ir sveikino neseniai savo tikėjimą išpažinusią ir tapusią reformatų bendruomenės nare Giedrę Marchertaitę ir jos išrinktąjį - Andrių Misevičių. Kėdainių negausioje parapijoje toks įvykis džiugus. Prieš tai šioje bažnyčioje santuoka buvo palaiminta daugiau nei prieš metus.
Šiemet čia savo tikėjimą patvirtino septyni krikščionys, trys pakrikštyti ir dar du vaikeliai bus pakrikštyti birželio 24 d.
Džiugu, kad nors ir negausiai, bet parapija auga, įsijungia nauji nariai, pamaldos vyksta reguliariai, organizuojami renginiai.
InfoRet.lt
027-retro_m giedresandr_sutuoktuves_2_m giedresandr_sutuoktuves_3_m
 
BERLINER DOMKANTOREI Kėdainiuose
Mercredi, 27 Mai 2009 20:44
There are no translations available.

berlyno_choras_mŠiomis dienomis Vilniuje vyksta labai daug kultūrinių renginių. Nenuostabu, nes Vilnius - Europos kultūros sostinė. Tačiau ne tik sostinę, bet ir Lietuvos centrą - Kėdainius aplankė vienas geriausių Europos bažnytinių chorų - Berlyno katedros choras (BERLINER DOMKANTOREI)

Gegužės 24 d. popietę kėdainiečiai rinkosi į ev. reformatų bažnyčią, kur prieš choro koncertą buvo skelbiamas Dievo Žodis gausiai susirinkusiems įvairių konfesijų kėdainiečiams, svečiams iš Biržų, Panevėžio, kitų miestų. Kun. R. Stankevičius prakalboje sakė, kad tą dieną Dievo Žodis skelbiamas ne tik pamaldų metu, bet ir iš choristų lūpų - didžiąją koncerto dalį sudarė Psalmių giedojimas. Šių trumpų pamaldų metu Berlyno choras sugiedojo J. Kalvino metams skirtą giesmę „Viešpaties tautos", o pabaigoje, kartu su į pamaldas susirinkusiais - lietuviškai giesmę „Dieve Tėve mielas".berchor_m

Koncerto metu atliekami Felixo Mendelssohno Bartholdy, Alberto Beckerio ir kitų autorių kūriniai, nuostabi akustika, nuoširdus kantoriaus Tobjo Brommanno bendravimas su atlikėjais ir žiūrovais, užbūrė publiką.

Šį koncertą organizavo Kėdainių ev. ref. parapija ir Kėdainių vokiečių kalbos ir kultūros draugija „Edelveisas 1700"

Džiugu, kad šis renginys įvyko būtent J. Kalvino metais, kai minime jo 500 metų gimimo jubiliejų ir buvo skirtas šiai sukakčiai.

Audronės Risakovienės nuotraukos
InfoRef.lt
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 Suivant > Fin >>

Page 4 sur 6