Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Dievas mūsų nepaliko vienų ir be vilties
Mittwoch, den 09. September 2009 um 06:09 Uhr
There are no translations available.

kun_tomas_sakasPasakyk jiems: „Taip kalba Viešpats. Kai žmonės pargriūva, argi jie nesikelia? Kai žmonės paklysta, argi negrįžta atgal? Tad kodėl ši tauta - Jeruzalė - amžinai neklusni? Kodėl jie laikosi apgaulingų stabų ir atsisako sugrįžti? Klausiausi atidžiai ir neišgirdau nė vieno tiesos žodžio. Niekas neapgaili savo nedorumo, nesako: Ką aš padariau. Visi puola į priekį savo neklusniuoju keliu tarsi ristūnai, besiveržiantys į mūšį. Net gandras padangėse žino, kada keliauti, burkuolis, kregždė ir gervė nujaučia laiką, kada sugrįžti, bet mano tauta nežino Viešpaties teisingumo. Kaip galite sakyti: Mes išmintingi. Mes turime Viešpaties Įstatymą? Juk iš tikrųjų melaginga žinovo plunksna jie pavertė jį melu. Išminčiai sugėdinti, apstulbinti, įkliuvę į spąstus. Štai jie atmetė Viešpaties žodį; iš kur gi jų išmintis?"(Jer 8,4-9) Amen.

Weiterlesen...
 
Šiandien Dievas kartu su mumis veikia iš naujo
Mittwoch, den 09. September 2009 um 06:34 Uhr
There are no translations available.

didje

Pasauliui vis blogiau. Ekonominės krizės pasekmės - dramatiškos. Dingo milijardai dolerių, atsiradę kiti skiriami bankams ir automobilių įmonėms. Bet daugeliui žmonių gyvenimas negerėja. Gamyklos uždaromos, bedarbystė čia pat arba visai netoli, kainos kyla. Ir kol kas laisvas kapitalizmas diktuoja savo neteisingus įstatymus. Ateitis - niūri.

Gamtoje, kuri mus supa, taip pat ne geriau. Klimatas šyla sukeldamas sausras, gaisrus ir potvynius. Ledynai tirpsta greičiau nei buvo numatyta. Kai kurių salų Ramiajame vandenyne neliks jau po 20 metų. Žmonės palieka savo gyvenamas vietas ir ieško kitų.

Ir mūsų bažnyčiose situacija nėra pati geriausia. Skilimai paveldėti iš praeities, žmonių konfliktai, teologiniai ginčai, nuodijantys mūsų bendruomenių gyvenimą.

Weiterlesen...
 
Jobo ištikimybė
Mittwoch, den 09. September 2009 um 05:48 Uhr
There are no translations available.

kun_tomas_sakasTada Jobas, atsakydamas Viešpačiui, tarė: "Žinau, kad tu gali visa padaryti; ką tik užsimoji, tą gali įvykdyti. `Kas temdo mano užmojį, kalbėdamas neapgalvotais žodžiais?` Iš tikrųjų kalbėjau apie tai, ko nesupratau, apie dalykus, viršijančius mane savo nuostabumu, kurių neišmaniau. `Klausykis, aš kalbėsiu; aš tavęs klausiu, o tu man atsakyk.` Buvau girdėjęs gandus apie tave, bet dabar mano akys mato tave; todėl gėdijuosi visko, ką esu pasakęs, ir atgailauju dulkėse ir pelenuose." (Job 42, 1-6)

Mes ką tik girdėjome Jobo žodžius ištartus visagaliam Dievui. Mes išgirdome apie Jobo nusižeminimą ir klausėmės jo atgailos žodžių. Kad geriau suprastume šiuos žodžius prisiminkime Jobo istoriją. Daugelis iš jūsų tikriausiai žino, kad Jobas buvo žmogus, kuris pasitikėjo Dievu išvedusiu jo protėvius iš Egipto nelaisvės. Jis buvo doras, dievobaimingas ir uoliai laikėsi Dievo duotų įstatymų. Jo gyvenimas buvo pilnas Dievo palaimos.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Weiter > Ende >>

Seite 9 von 10