Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Dievas mūsų nepaliko vienų ir be vilties
Mercredi, 09 Septembre 2009 06:09
There are no translations available.

kun_tomas_sakasPasakyk jiems: „Taip kalba Viešpats. Kai žmonės pargriūva, argi jie nesikelia? Kai žmonės paklysta, argi negrįžta atgal? Tad kodėl ši tauta - Jeruzalė - amžinai neklusni? Kodėl jie laikosi apgaulingų stabų ir atsisako sugrįžti? Klausiausi atidžiai ir neišgirdau nė vieno tiesos žodžio. Niekas neapgaili savo nedorumo, nesako: Ką aš padariau. Visi puola į priekį savo neklusniuoju keliu tarsi ristūnai, besiveržiantys į mūšį. Net gandras padangėse žino, kada keliauti, burkuolis, kregždė ir gervė nujaučia laiką, kada sugrįžti, bet mano tauta nežino Viešpaties teisingumo. Kaip galite sakyti: Mes išmintingi. Mes turime Viešpaties Įstatymą? Juk iš tikrųjų melaginga žinovo plunksna jie pavertė jį melu. Išminčiai sugėdinti, apstulbinti, įkliuvę į spąstus. Štai jie atmetė Viešpaties žodį; iš kur gi jų išmintis?"(Jer 8,4-9) Amen.

Lire la suite...
 
Aujourd’hui, avec nous, Dieu fait du neuf
Mercredi, 09 Septembre 2009 06:34

didjePasteur Didier Crouzet.
Eglise réformée de Vilnius (Lituanie)

Textes : Esaïe 43, 16-21
Luc 6, 46-49
Romains 5, 1-5

Le monde va mal. Les conséquences de la crise financière sont dramatiques. Des milliards de dollars ont disparu, d'autres milliards sont apparus pour être donnés aux banques et aux entreprises automobiles. Mais pour beaucoup de gens, la vie reste difficile. Les usines ferment, le chômage est là ou pas loin, les prix augmentent. Et pour l'instant le capitalisme libéral et financier continue à imposer sa loi injuste. L'avenir est sombre.

Du côté de la nature qui nous entoure, ce n'est guère mieux. Le climat se réchauffe, entraînant sécheresses, incendies, augmentation du niveau des mers. La banquise fond plus vite que prévu. Au milieu du Pacifique, certaines îles très basses n'existeront plus dans vingt ans. Les habitants commencent à quitter leur pays et cherchent des terres ailleurs.

Lire la suite...
 
Jobo ištikimybė
Mercredi, 09 Septembre 2009 05:48
There are no translations available.

kun_tomas_sakasTada Jobas, atsakydamas Viešpačiui, tarė: "Žinau, kad tu gali visa padaryti; ką tik užsimoji, tą gali įvykdyti. `Kas temdo mano užmojį, kalbėdamas neapgalvotais žodžiais?` Iš tikrųjų kalbėjau apie tai, ko nesupratau, apie dalykus, viršijančius mane savo nuostabumu, kurių neišmaniau. `Klausykis, aš kalbėsiu; aš tavęs klausiu, o tu man atsakyk.` Buvau girdėjęs gandus apie tave, bet dabar mano akys mato tave; todėl gėdijuosi visko, ką esu pasakęs, ir atgailauju dulkėse ir pelenuose." (Job 42, 1-6)

Mes ką tik girdėjome Jobo žodžius ištartus visagaliam Dievui. Mes išgirdome apie Jobo nusižeminimą ir klausėmės jo atgailos žodžių. Kad geriau suprastume šiuos žodžius prisiminkime Jobo istoriją. Daugelis iš jūsų tikriausiai žino, kad Jobas buvo žmogus, kuris pasitikėjo Dievu išvedusiu jo protėvius iš Egipto nelaisvės. Jis buvo doras, dievobaimingas ir uoliai laikėsi Dievo duotų įstatymų. Jo gyvenimas buvo pilnas Dievo palaimos.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 9 sur 10