Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Dovydo jėga iššūkiuose
Trečiadienis, 08 Liepa 2009 20:58
setri_mWARC generalinis sekretorius kun. dr. Setri Nyomi pamokslas paskelbtas per Lietuvos evangelikų reformatų Sinodo iškilmingų sekmadienio pamaldas Biržuose 2009 06 21

Šv. Rašo skaitiniai: 1 Samuelio 17, 32-50; Morkaus 4, 35-41

Baimė ir nesaugumas yra įprasta žmonių patirtis, su kuria jiems tenka nuolat kovoti. Baimė ir nesaugumas trukdo mūsų gyvenimui namie, kai mes susiduriame su santykių tarp vyro ir žmonos ar tarp vaikų ir tėvų problemomis, arba su rimta liga, arba su kokiu nors dideliu finansiniu iššūkiu. Jie apima bendruomenes, kai mes kovojame su kriminaline veikla kiekvienoje tautoje. Baimė ir nesaugumas jau įsiveržė į mūsų pasaulį žiauriu būdu padidėjusio teroristų aktyvumo ir reakcijos į terorizmą, kuri toliau blogina situaciją, pavidalu. Baimę ir nesaugumą galima rasti netgi mūsų Bažnyčiose, kai jų vadovybė veliasi į konfliktus, o kiti veiksniai grasina suskaldyti Dievo žmones.

Skaityti daugiau...
 
Dvasios badas
Antradienis, 15 Balandis 2008 18:36

 

Būna, kad skaitai žmogus protingas knygas, medituoji, susikaupi, atlieki savo pareigas, stengiesi būti dvasingu ir išmintingu. Tačiau lieki toks (-ia) kaip ir buvai, erziniesi, pyksti ir taip toliau. Praregėjimai kartai užklumpa visai nelauktai. Sėdi, žiūri pro langą, atsimini kokį savo gyvenimo įvykį. Neįtempi nei savo valios, nei jausmų, bet tarsi švelnus palytėjimas į tave ateina paprasti atradimai. Staiga, iš asmeninio gyvenimo įvykių ir pergyvenimų išplaukia aiškus suvokimas, kad gyvenime yra kūniškas badas ir dvasiškas badas. O tas dvasios badas yra labai konkretus ir, ko gero, svarbesnis už kūno badavimą. Būna, kad be jokių pastangų rimtai suvoki, kad tavo gyvenime iki šiol, jeigu ko ir trūko, tai tik meilės. Meilės mums niekuomet nebuvo per daug.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 10