Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Bažnyčios narių bei jų šeimų ir artimųjų apklausa
Mittwoch, den 18. April 2012 um 16:08 Uhr
There are no translations available.

Bažnyčios narių bei jų šeimų ir artimųjų, visų suinteresuotų santykiais su Lietuvos evangelikų reformatų teisėta vadovybe anketinė apklausa

Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos nutarimu pradėta vykdyti tikinčiųjų bei jų šeimų narių ar asmenų susijusių su evangelikais reformatais anketinė apklausa. Organizuojamos apklausos tikslas - surinkti informaciją, kuri padėtų teisiniuose procesuose išsiaiškinti esminius klausimus dėl Lietuvos evangelikų reformatų vadovybės. Tai padėtų apriboti tų asmenų veikimą, kurie neįgalioti veikia Lietuvos evangelikų reformatų vardu ir patraukti atsakomybėn asmenis, iššvaisčiusius bažnytinį turtą.

Anketas galima persisiųsti čia, o jas užpildytas prašome atsiųsti į Sinodo raštinę, adresu: Reformatų g. 3a, LT-41175, Biržai arba perduoti savo parapijos dvasininkams.

Weiterlesen...
 
Svarbūs sprendimai Biržuose
Freitag, den 27. Januar 2012 um 10:59 Uhr
There are no translations available.

konsist__mEilinio Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos posėdžio apžvalga
Eilinio Konsistorijos suvažiavimo metu Biržuose buvo priimti svarbūs bažnyčiai sprendimai, o taip pat 2012 Viešpaties metai paskelbti Evangelinio tikėjimo globėjų kunigaikščių Radvilų bažnytiniais metais Lietuvoje.

Sausio 21 dieną įvyko 10-sis šios kadencijos Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos posėdis (Nr.10-83). Dievo žodžiu (1 Korintiečiams 5,1-13) jį pradėjo Konsistorijos viceprezidentas kun.R.Stankevičius, posėdžiui pirmininkavo Konsistorijos prezidentas dr.Mykolas Mikalajūnas. Dėl ligos posėdyje nedalyvavo vienas Konsistorijos narys - dvasininkė S.Švambarienė. Pradžioje buvo peržvelgti praeito posėdžio sprendimai, jų įgyvendinimas. Patvirtinta posėdžio darbotvarkė, kurios projektas iš anksto yra persiunčiamas Konsistorijos nariams elektroniniu paštu.

Weiterlesen...
 
Eilinio Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos posėdžio apžvalga
Dienstag, den 17. April 2012 um 19:39 Uhr
There are no translations available.

konsist__mKovo 31 dieną įvyko 11-sis šios kadencijos Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos posėdis (Nr.11-84). Dalyvavo visi Konsistorijos nariai. Dievo žodžiu (Morkaus 14,43-52) posėdį pradėjo Konsistorijos viceprezidentas kun.R.Stankevičius. Perskaičius ir parašais patvirtinus praeito posėdžio protokolą, apžvelgus priimtų sprendimų vykdymą, pradėti svarstyti pagrindiniai darbotvarkės klausimai.

Didelis dėmesys skirtas vaikų globos namams „Vaiko užuovėja". 2003 metų vasarą Biržų rajono savivaldybė Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijai pasiūlė tapti vaikų namų steigėju. Tai buvo didžiulis iššūkis Reformatų bažnyčiai, neturinčiai didelių finansinių resursų ir patirties šioje diakonijos srityje. 2004 m. viešoji įstaiga „Vaiko užuovėja" (plačiau www.ref.lt-diakonija) pradėjo savo veiklą.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Weiter > Ende >>

Seite 3 von 10