Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Po vasaros pertraukos Konsistorija vėl susirinko į posėdžį Biržuose
Jeudi, 19 Septembre 2013 20:25
There are no translations available.

konsist__mBiržuose į trečią šios kadencijos (Nr.3-96, 2013) posėdį, po vasaros pertraukos, rugpjūčio 31 d. susirinko Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorija. Posėdį Šv. Rašto dienai skirtu skaitiniu iš „Gyvenimo palydovo" (Psalmyno 86,5) ir malda pradėjo kun. R.Mikalauskas.

Vienas iš pagrindinių darbotvarkės klausymų - 2013 m. Sinodo kanonų vykdymas.

2013 m. Sinode Kanonu III-2013 buvo patvirtinti Lietuvos evangelikų reformatų Bažnyčios santuokos ir skyrybų nuostatai. Konsistorija buvo įpareigota patvirtinti santuokos prašymo ir pažymos apie asmens šeimyninį stovį pažymas/formas bei nustatyti pažymos išdavimo ir skyrybų bylų tyrimo apmokėjimą.

Lire la suite...
 
KONSISTORIJA (atnaujinta 2013 08 20)
There are no translations available.

Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorija veikia tarp Sinodo susirinkimų, kaip aukštesnioji Bažnyčios kolegiali sprendžiamoji institucija. Dėl to dar įvairiais istoriniais laikotarpiais buvo vadinama Sinodo Kolegija. Renkama eilinio Sinodo suvažiavimo metu trijų metų kadencijai. Sudaro 4 dvasininkai ir 4 pasauliečiai.

Lire la suite...
 
Šaukiamas neeilinis Lietuvos evangelikų reformatų Sinodo suvažiavimas
Lundi, 11 Février 2013 17:40
There are no translations available.

Rinksime naują Bažnyčios vadovybę

Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios Konsistorijos posėdyje nuspręsta kovo mėnesį sušaukti neeilinį Lietuvos evangelikų reformatų Sinodą, skirtą naujiems Bažnyčios vadovams išrinkti. Tokį sprendimą lėmė netikėta Konsistorijos prezidento, Sinodo kuratoriaus dr. Mykolo Mikalajūno netektis. Neeiliniame Sinode tikimasi išspręsti ir įsisenėjusias evangelikų reformatų bendruomenės problemas - nauja Bažnyčios vadovybė padės sutelkti negandų išvargintus tikinčiuosius.

„Be atokvėpio ieškome kelio į ramybę ir stiprią, vieningą tikinčiųjų bendruomenę Lietuvoje. Tikiu, jog to paties nori ir kiekvienas evangelikų reformatų bažnyčios narys", - po Konsistorijos susitikimo kalbėjo Lietuvos evangelikų reformatų generalinis superintendentas kun. Tomas Šernas.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 1 sur 10