Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kun.Tomas Šernas atsako į Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos klausimyną
Mercredi, 04 Juillet 2012 16:30
There are no translations available.

Kun. Tomas Šernas - Lietuvos evangelikų reformatų generalinis superintendentasbernardinai_logoTomas Šernas (g. 1962 m. balandžio 28 d. Vilniuje) - Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios generalinis superintendentas. Lietuvos muitinės pareigūnas, vienintelis likęs gyvas Medininkų tragedijos liudininkas, Vilniaus evangelikų reformatų parapijos klebonas. 1979-1983 m. mokėsi Buivydiškių technikume, studijavo Kauno veterinarijos akademijoje, 1997-2000 m. Klaipėdos universitete, 2000-2002 m. Vilniaus universitete. 1983-1985 m. tarnavo sovietinėje armijoje, vėliau dirbo Kauno zoologijos sode, 1991 m. - Medininkų posto muitininkas. Beje, Tomo Šerno senelio dėdė, evangelikų reformatų kunigas, literatas, vertėjas Adomas Šernas pirmasis XX a. amžiaus pradžioje pasiūlė dokumentuose žodžius "liuosybė", "neprigulmybė" keisti "nepriklausomybe". 2002 metų sausį Tomui Šernui pirmajam įteiktas metų Tolerancijos žmogaus apdovanojimas.


Kaip atradote savo pašaukimą? Ar daug ieškojote, klydote, abejojote?

Lire la suite...
 
Viešpats prisikėlė! Aleliuja!
Samedi, 07 Avril 2012 22:00
There are no translations available.

Mieli krikščionys, mieli evangelikų reformatų Bažnyčios nariai, sveiki sulaukę Velykų šventės!

Sveikindamas su Viešpaties prikėlimo švente bei linkėdamas džiaugsmo ir ramybės, norėčiau su Jumis pasidalinti Velykų žinia, kuri vėl iš naujo primena nuostabų Dievo žodį. Mums skelbiama žinia - Laisvė ir Atleidimas.

Saldus žodis Laisvė turi daug pagundų. Neteisingai suprasta laisvė mums suteikia daug nemalonumų. Mokinys, pabėgęs iš pamokų, gali įsivaizduoti esąs laisvas, nors jo bėdos tik padidėja ir vaikas dar daugiau save supančioja. Taip pat ir suaugęs žmogus, „pabėgęs" nuo dešimties Dievo įsakymų, gali naiviai įsivaizduoti esąs laisvas, nors iš tikrųjų yra bėdoje ir nelaisvėje. Tokį žmogų galima palyginti su liūne įklimpusiu keliautoju, kuris, formaliai žiūrint, yra laisvas. Jis kalba ir daro judesius, bet kuo toliau, tuo daugiau įklimpsta į nelaisvę. Ką apie tokią būklę sako Jėzus?

Lire la suite...
 
Europos 2012 metų reformatų bažnyčių vadovų suvažiavimas Vienoje
Mardi, 27 Mars 2012 10:44
There are no translations available.

viena2_m

Pasaulio reformuotų bažnyčių unija (angliškas trumpinys - WCRC) apjungia 229-ias nacionalinių ar regioninių reformatų, presbiterionų ir kongregacines bažnyčias 108 pasaulio šalyse. Struktūriškai padalinta į 8 regionus: Šiaurės Amerikos; Lotynų Amerikos, Karibų baseino, Afrikos, Azijos, Vidurinių Rytų, Okeanijos ir Europos.

Europos regionas yra vienas geriausiai organizuotų ir turtingiausių struktūros prasme. Būtent šio regiono Bažnyčios įneša didžiausią finansinį indėlį šiai pasaulinei Tarptautinei Bažnyčių Sąjungai išlaikyti. Europos regiono atstovavimas 2006-ųjų Budapešte bei 2007-ųjų Berno suvažiavimų metu buvo perorganizuotas į Europos reformuotų bažnyčių vadovų ar jų tiesiogiai įgaliotų atstovų kasmetinį suvažiavimą, kuris sutrumpintai vadinasi WCRC Europa. Jis vyksta kiekvieną kartą vis kitoje šalyje, o tos šalies nacionalinė Bažnyčia yra atsakinga už svečių priėmimą.

Lire la suite...
 
Plus d'articles...
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 5 sur 18