Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Dvasininkų sesija Buikose
Mardi, 26 Octobre 2010 07:24
There are no translations available.

Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios dvasininkai rinkosi į eilinę sesiją. Džiugu, jog visuomet neabejingi bažnyčios reikalams Vilniaus parapijos nariai Aurelija ir Danas Arlauskai svetingai atvėrė savo sodybos Buikose vartus. Susirinkusiems dvasininkams padėjo, savanoriškai šeimininkavo ir svetingų namų šiluma dalijosi Vilniaus parapijos narė Viktorija Liauškaitė.

Į sesiją, kuri vyko 2010.10.18-19 dienomis, susirinko dvasininkai Tomas Sakas, Sigita Švambarienė, Raimondas Stankevičius, Rimas Mikalauskas, Tomas Šernas ir teologijos studentas, lektorius Evaldas Tamariūnas.

Dvasininkų sesijoje aptarti bažnytinių leidinių leidybos, sutuoktuvių tvarkos, naujų projektų, ekumenijos reikalai. Tartasi dėl Lietuvos ev. ref. bažnyčios pozicijos svarbiais klausimais valstybėje, visuomenėje bei pasaulinėse reformatiškų bažnyčių organizacijose.

Gen.superintendentas kun.T.Šernas

 
Apdovanojimas kun. Tomui Šernui
Mardi, 12 Octobre 2010 11:52
There are no translations available.

Spalio 11 - osios saulėtą rytmetį vyko graži apdovanojimo ceremonija Vilniaus rotušėje. Atminimo ženklai už nuopelnus Vilniaus savivaldai įteikti dideliam nusipelniusiųjų būriui. Renginyje dalyvavo meras Vilius Navickas, vicemeras Romas Adomavičius ir kiti atsakingi miesto darbuotojai.

apdovanotieji_m

Džiugu, jog savo darbais Vilniaus miestui buvo įvertintas Lietuvos evangelikų reformatų gen. superintendentas  kun.Tomas Šernas. Po apdovanojimo ceremonijos kun. T.Šernas sakė: "Kiekvienam džiugu būti įvertintam. Tikiuosi, jog pozityvūs visuomeniniai darbai yra naudingi Bažnyčiai, ir mes, evangelikai reformatai, palaipsniui vis daugiau tapsime žinomi ir matomi tiek vilniečiams, tiek visos Lietuvos žmonėms".

http://www.vtv.lt/naujienos/vilnius/vietos-savivaldos-dienos-proga-pagerbti-nusipelne-vilnie.html

 

 

 
T.Šernas tapo Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios vyriausiuoju dvasininku
Samedi, 25 Septembre 2010 14:52
There are no translations available.

Evaldas Tamariūnaslogo_lrytas

t.sernas_ord.ltŠeštadienio popietę Biržų - šiandienos Lietuvos evangelikų reformatų centrinėje bažnyčioje - buvo iškilmingai ordinuotas kunigas Tomas Šernas. Jis tapo Lietuvos evangelikų reformatų (LER) bažnyčios vyriausiuoju dvasininku - Generaliniu superintendentu.

Iškilmingose Ordinacijos pamaldose dalyvavo visų Lietuvos reformatų parapijų atstovai bei reformuotų bažnyčių pasiuntiniai iš Vengrijos, Vokietijos ir Lenkijos. Iki šios šventinės akimirkos, kun. T.Šernas buvo Vilniaus parapijos klebonas.

LER bažnyčios mažiausias ir svarbiausias vienetas yra parapija (arba bendruomenė, susirinkimas), kuri veikia autonomiškai. Parapijos ganytojas yra klebonas. Nacionalinę bažnyčią sudaro daug parapijų, kurios administracine tvarka jungiamos į stambesnius vienetus - distriktus, sudarytus iš 10-20 parapijų.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 9 sur 18