Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Reformatai pasaulyje
Pasaulinė reformuotų bažnyčių unija sveikina naujai išrinktą Popiežių
Penktadienis, 15 Kovas 2013 21:36
wcrc_1
Pasaulinė reformuotų bažnyčių unija
Spaudos pareiškimas
2013 kovo 14

Pasaulinė reformatų organizacija sveikina naująjį Popiežių džiaugdamasi, kad jis yra kuklus žmogus, atsidavęs socialiniam teisingumui

Pasaulinės reformuotų bažnyčių unijos (PRBU) laiške Popiežiui Pranciškui siunčiami sveikinimai ir pagyrimai jo pasiryžimui spręsti socialinio teisingumo klausimus.

„Esame sujaudinti Jūsų kuklumo",- sakoma laiške, kurį pasirašė PRBU generalinis sekretorius Dr. Setri Nyomi. „Vardas, kurį Jūs pasirinkote, yra ženklas mums, kad Jums bus svarbu sunki skurdžiai gyvenančių žmonių padėtis ir teisingumas visų žmonių atžvilgiu".

Laiškas buvo parašytas vakar vakare iš karto po to, kai buvo paskelbta, kad Buenos Aires arkivyskupas Jorge Mario Bergoglio (76) buvo išrinktas Popiežiumi kardinolų konklavoje Siksto koplyčioje Vatikane. Popiežius Pranciškus yra pirmasis Popiežius jėzuitas ir pirmasis Popiežius iš Amerikos žemyno.

Skaityti daugiau...
 
Naujienos iš Prancūzijos
Šeštadienis, 26 Sausis 2013 20:03

Naujos Prancūzijos jungtinės protestatų bažnyčios logo


2006 metų Europos WARC delegacijos foto Biržų ev. ref. bažnyčios zakristijoje: iš kairės į dešinę: pirmas – kun.Didier Crouzet (Prancūzija), kun.Semko Koroza (Lenkija), kun.Bertalan Tamas (Vengrija), kun.Ian W Alexander (Škotija), diak.Sigita Švambarienė bei kun.Rimas Mikalauskas.

2013 metų sausio 24 dieną Europos WCRC narių bažnyčių vadovybėms buvo išplatintas Prancūzijos reformatų bažnyčios užsienio reikalų vedėjo kun.Didier Crouzet pranešimas apie svarbius pokyčius Prancūzijos evangelikų pasaulyje. Žinia, kad 2007 metais tiek Prancūzijos reformatų, tiek Prancūzijos liuteronų bažnyčios savo Sinodų suvažiavimuose priėmė sprendimą dėl šių bažnyčių sujungimą į vieną bažnytinį administracinį vienetą - Prancūzijos jungtinę protestantų bažnyčią (originalus pavadinimas: Eglise protestante unie de France). Šis susijungimas vyksta palaipsniui. 2012 metais žemesnio administracinio lygmens bažnyčių vienetai šiuo klausimu priėmė 2007 metų Generalinių Sinodų sprendimų palaikymą, todėl nuo 2013 metų sausio 1 dienos Prancūzijoje pradėjo veikti Prancūzijos jungtinė protestantų bažnyčia (www.eglise-protestante-unie.fr).

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 2 iš 9