Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Reformatai pasaulyje
Vizitas Vengrijos ev. reformatų bažnyčios Sinode
Penktadienis, 30 Lapkritis 2012 13:47
vengrija_mGalime pasidžiaugti gana stipriais ir senais bendradarbiavimo saitais su Vengrijos ev. reformatų bažnyčia. Svarbu paminėti, kad ši partnerystė neapsiriboja formaliu bendravimu, bet duoda gražių vaisių. Pirmą kartą Vengrijos evangelikų reformatų bažnyčia į Sinodo suvažiavimą Budapešte pakvietė užsienio delegaciją, kurioje man teko garbė atstovauti Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčią.  Sinode taip pat dalyvavo Prancūzijos, Korėjos, Amerikos, Čekijos, Olandijos ir Vokietijos Vestfalijos krašto atstovai.
Skaityti daugiau...
 
Pasaulinės reformuotų bažnyčių unijos būstinė keliasi iš Ženevos į Hanoverį
Trečiadienis, 14 Lapkritis 2012 10:02
wcrc_12012 metų lapkričio 5 dieną buvo išplatintas pranešimas apie Pasaulinės reformuotų bažnyčių unijos (toliau - PRBU, angliškai: World Communion of the Reformed Churches, trumpinys - WCRC, www.wcrc.ch) Vykdomojo komitetas nubalsavo už jos biurų perkėlimą iš Ženevos, Šveicarija į Hanoverį, Vokietiją. PRBU prezidentas kun. Dr. Jerry Pillay lapkričio 5 dieną paskelbė elektroniniu paštu vykusio balsavimo rezultatus.

"Mes džiaugiamės persikėlimu į Hanoverį. Tai leis PRBU tęsti įgyvendinti jos, kaip bažnyčių bendrijos, misiją. Mes liksime susitelkę į savo įpareigojimus siekti bažnyčios vieningumo ir teisingumo visuomenėje ir ekonomiškumo bei pagarbos aplinkai" - sako Pillay savo pareiškime.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 9