Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Birzai
Biržų jaunimo grupės viešnagė Varšuvoje
Freitag, den 30. Oktober 2009 um 09:25 Uhr
There are no translations available.

Spalio 13-15 dienomis Biržų evangelikų reformatų jaunimo grupė buvo pakviesta apsilankyti Varšuvos evangelikų reformatų parapijoje. Lenkijos evangelikai minėjo J.Kalvino 500 metų jubiliejų. Į minėjimą kartu vykome su mūsų draugiškais bendrakeleiviais - Vilniaus evangelikų reformatų choru „Giesmė".
Weiterlesen...
 
Jaunimo labdaros akcija vaikų namams Medeikiuose
Mittwoch, den 28. Oktober 2009 um 13:45 Uhr
There are no translations available.

Biržų evangelikų reformatų parapijos jaunimo grupė organizuoja Maisto paramos akciją „Rudeniški gerumo spinduliai" Medeikių vaikų globos namams „Vaiko užuovėja" paremti.

Šeštadienį, Reformacijos Dieną (2009 10 31) Biržų didžiosiose parduotuvėse (IKI, Super Netto ir kt.) nuo 9 val. iki 14 val.  Biržų evangelikų reformatų jaunimas vykdys maisto paramos akciją. Jaunieji savanoriai, rinksiantys paramą, išsiskirs geltonais ir oranžiniais marškinėliais su raiščiais.

Aukoti galima: ilgai negendančius produktus: makaronai, aliejus, cukrus, arbata, kakava, konservuoti vaisiai, džemai, uogienės, sausas kisielius, džiovinti vaisiai ir uogos, kondensuotas pienas, šokoladinis tepamas kremas, konservuoti žirneliai ir agurkai, pomidorų padažas, įvairios sultys, sausi pusryčiai, javainiai, prieskoniai, miltai, saldainiai, šokoladas, riešutai ir pan. Taip pat higienos reikmenys: muilas, dantų pasta, šepetėliai ir pn.
NETINKA: greitai gendantys produktai, šaldyta mėsa ir žuvis, rūkytos dešros ir pan.

InfoRef.lt
 
„Duok man ranką, mielas drauge, ir eime sportuot kartu „
Freitag, den 18. September 2009 um 13:27 Uhr
There are no translations available.

dviraciu_slalomasmBiržų ev. Reformatų jaunimo grupė rugpjūčio 29 dieną, paskutinį vasaros savaitgalį, kvietė praleisti šiek tiek neįprastai - sportuojant. Nuo ankstyvo ryto Biržų „Saulės" gimnazijos stadione vyko pasiruošimo darbai: gabenama visa reikalinga įranga, įrenginėjamos trasos dviračių slalomui ir paspirtukų varžyboms, kabinamas tinklas tinkliniui ir taikiniai smiginiui, ruošiamasi estafetėms.

Weiterlesen...
 
Šeštadienį - krikščioniškų bendruomenių vaikų ir jaunimo sporto diena
Dienstag, den 25. August 2009 um 09:44 Uhr
There are no translations available.

rankos_kamuolys
Krikščioniškų bendruomenių vaikų ir jaunimo sporto diena
,,Duok man ranką, mielas drauge ir eime sportuot kartu"

Rugpjūčio 29d. - paskutinis vasaros savaitgalis, siūlome jį praleisti Biržuose kartu sportuojant!
Kviečiame smagiai praleisti laiką - svarbu bus ne laimėti, o nuotaikingai dalyvauti. Dalyvių amžius - neribotas. Laukiame jūsų ,,Saulės" gimnazijos stadione nuo 13 val. ( Jei lytų lietus, laukiame jūsų ,,Aušros" vid. mokyklos sporto salėje ).

Weiterlesen...
 
Iš kur semiesi drąsos?
Mittwoch, den 12. August 2009 um 10:31 Uhr
There are no translations available.

Iš kur semiesi drąsos?
(Įspūdžiai iš reformatų jaunimo festivalio Vengrijoje)

2_visa_grupe

Šį pavasarį Vengrijos reformatų bažnyčia pakvietė du jaunus žmones iš tokio pat tikėjimo bažnyčios Lietuvoje atvykti į festivalį „Starpoint", kuris čia vyksta jau ketvirtąkart. Ši šventė, rengiama kas 2-jus metus, sutraukia kelis tūkstančius protestantų iš visų Vengrijos regionų (iš viso jų yra virš kelių milijonų iš 8 mln. šalies gyventojų).

Mes (Inga Krisiukėnaitė ir Merūnas Jukonis) nepaprastai nudžiugome sužinoję, kad esame deleguoti į šį festivalį ir turėsime galimybę pristatyti  taip pat seną  mūsų Unitas Lituaniae - Lietuvos evangelikų reformatų Bažnyčią. Džiaugėmės galimybe pamatyti kitas kultūras, savo išpažinimo brolius ir seses kitoje šalyje (beje, su vienu svarbiausių Vengrijos reformatų Bažnyčios Debreceno distriktu, mūsų Bažnyčia turi partnerystės ryšius), jų bendrystę ir stiprybę. Turėjome puikią galimybę sužinoti, iš kur kiti semiasi drąsos, kadangi tokia ir buvo stovyklos pagrindinė tema.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 Weiter > Ende >>

Seite 6 von 8