Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
JD "Radvila"
Prisiminus vasaros stovyklą ,,Nenugalimieji“
Wednesday, 28 August 2013 07:34
There are no translations available.

n_r_2013Kaip visi pamename, šių metų liepos 20-oji prasidėjo kaip pilnas audrų, kliūčių ir pakilimų nuotykis mūsų visų pamėgtame ir mielame Nemunėlio Radviliškyje, stovykloje, kurios tema - ,,Nenugalimieji". Jos kapitonas ir vadas - stovyklų senbuvis Justas Vaitiekūnas, jam padėjo ir palaikė surinkta stipri ir vieninga komanda. Visą savaitę pasitelkdami Biblijos eilutes aiškinomės Dievo Žodį ir Jį perteikėme šokiu, piešiniais, mini spektakliais ir giesmėmis. Atidarymo ir uždarymo pamaldas laikė stovykloje gerai pažįstamas, ne kartą jose buvęs kun. Raimondas, tik gaila, kad jis ilgai stovykloje negalėjo būti, tad dvasinio vadovo pareigas perėmė kunigas iš Vokietijos Didi (Dieter Gartman), kuris visą savaitę graudino bei glostė mūsų širdis savo paprastais, gyvenimiškais, bet įsimintinais pamokslais.
Read more...
 
Stovykloje – Biržų policijos pareigūnai ir bičiulis Amsis
Tuesday, 23 July 2013 16:52
There are no translations available.

stovyklaa_birzai_2013_mŠių metų liepos 22 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi lankėsi Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila" vaikų stovykloje „Nenugalimieji". Stovykla įsikūrusi Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos patalpose, netoli Nemunėlio ir Apaščios santakos. Šiemet ji organizuota jau dvidešimtą kartą.
Read more...
 
Stalo teniso turnyras
Monday, 15 April 2013 07:10
There are no translations available.


radlogo
Saulėtą balandžio 7 dieną, po jaunimo pamaldų reformatų bažnyčioje, daugelis traukė į Vilniaus parapijos namus, kur įvyko pirmasis LERJD „Radvila" stalo teniso turnyras!!!
tenis_radvila_2013

Ši naujovė pritraukė visą būrį sportiškų radviliečių bei parapijiečių, pradedant vaikučiais ir baigiant senjorais. Po ilgų ir sudėtingų pasiskirstymų, kas su kuo žais, pasiruošimų ir prasimankštinimų prasidėjo įtemptas žaidimas, kuris truko beveik 3 valandas. Kova buvo įnirtinga ir įtempto žaidimo gale išaiškėjo nugalėtojai, kurie skyrėsi tiek savo amžiumi, tiek patirtimi.

Pirmą vietą turnyre, po atkaklios kovos su Nojumi Stankevičiumi, užėmė "Radvilos" senbuvis ir būsimas vaikų stovyklos direktorius Justas Vaitiekūnas. Nojus, būdamas futbolininku, puikiai susidorojo ir su stalo teniso kamuoliuku ir nudžiugino visus savo puikiu žaidimu bei sportiškumu.

Read more...
 
Radvilos kėglis 2013
Monday, 08 April 2013 20:05
There are no translations available.

 
Jaunimo stovykla "Jūs - žemės druska"
Wednesday, 06 June 2012 16:34
There are no translations available.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Su džiaugsmu pranešame, kad šią vasarą Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugija „Radvila" organizuoja jaunimo vasaros stovyklą „Jūs - žemės druska". Stovykla vyks rugpjūčio 4 - 11 dienomis kaimo sodyboje šalia Varėnos, Pošalčių kaime. Stovyklos vadovės - Asta Plepytė ir Austėja Verbickaitė, dvasinis vadovas - kunigas Raimondas Stankevičius.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3