Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
JD "Radvila"
Pilietiška konferencija Biržuose
Mardi, 23 Février 2010 07:42
There are no translations available.

vasario_16_1_mEv. reformatų jaunimo draugija "Radvila" jos valdybos nario Merūno Jukonio iniciatyva Biržuose vasario 16 d. Valstybės atkūrimo dienos proga organizavo šventinę konferenciją pilietiškumo tema: "Laisvė veikti: ar viskas priklauso nuo mūsų?". 

Prieš konferenciją tądien Valstybės atkūrimo akto signataro Jokūbo Šerno giminaitis, Vyčio I-ojo laipsnio ordino kavalierius, Vasario 16-osios signatarų namų vicepirmininkas, kunigas Tomas Šernas kartu su reformatų jaunimo atstovais ir kitais dalyviais ant Jokūbo Šerno kapo Nemunėlio Radviliškio kapinėse padėjo Lietuvos Respublikos Prezidento skirtą gėlių vainiką.

Daugiau nuotraukų iš renginio: čia

Lire la suite...
 
Visuotinis "Radvilos" susirinkimas ir jaunimo konferencija
Lundi, 16 Novembre 2009 13:08
There are no translations available.

radvilalogo

Pirmojo lapkričio šeštadienio lietus neišgąsdino gražaus būrio radviliečių, ankstų rytą sugužėjusių į Tikėjimo žodžio mokyklą. Skubėjome sveikintis, džiaugtis seniai matytais veidais ir ginkluotis rytinės kavos puodeliais – prieš akis laukė rimtas neeilinio „Radvilos“ visuotinio susirinkimo darbas. Pakylėti trumpo kun. Rimo pamokslo apie gerus darbus, pasiraitojome ir mes rankoves, susirinkimą pradėję trumpa malda bei bendra giesme.

Lire la suite...
 
Įvyko antrasis sekmadieninis jaunuolių susitikimas
Lundi, 28 Septembre 2009 17:46
There are no translations available.

Įvyko antrasis sekmadieninis jaunuolių susitikimas

radvilalogo

Praeitą sekmadienį Vilniuje įvyko jau antrasis šiųmetinio sezono sekmadieninės taip vadinamos „biblijos mokyklėlės" susitikimas. Šįkart vykęs be kunigų(kadangi kun. T. Šernas atostogauja, kun. Raimondui tą sekmadienį reikėjo patarnauti pamaldose dvejose vietose), bet ne mažiau svarbus.

Lire la suite...
 
Sekmadieninė mokyklėlė vėl atveria duris
Jeudi, 17 Septembre 2009 19:25
There are no translations available.

radlogo

2009 m. rugsėjo 6-os dienos sekmadienį skubėjome į sekmadieninės mokyklėlės atidarymą. Susirinko mūsų nemažai: Nojus, Urtė, Šarūnas, Aleksandra, Silvija, Simona, Andrė, Austėja, Rūta su Dovydėliu, kun. Raimondas ir aš - vadovė. Susitikę „ant kampo", Trakų g. 1, ėjome į laikinąsias savo mokyklėlės nuomojamąsias patalpas - VGTU auditoriją.

Lire la suite...
 
Vaikų širdelėse bandėme pasėti meilės sėklą
Vendredi, 14 Août 2009 11:03
There are no translations available.

radlogo
Kas yra meilė, kokia ji? Visą praeitą savaitę daugiau nei 100 vaikų ir viršum 30 jų savanorių vadovų bandė daugiau sužinoti apie krikščionišką meilę. Nemunėlio Radviliškyje vyko tradicinė jau 16-ta Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios ir jaunimo draugijos “Radvila” organizuojama vaikų stovykla, skirta 7-14 metų vaikams. Šiemet ji buvo pavadinta “Dvasios vaisiai yra meilė”.

Kiekvieną rytą pradėję su mankšta, vėliau vaikai kartu su vadovais būriuose nagrinėdavo tos dienos biblijos temą, vieną iš meilės formų. “Meilė kantri, meilė maloninga, atlaidi, nesavanaudiška, nesididžiuoja ir neišpuiksta”...

Tokios buvo temos ir taip vėliau kaip žirnius gliaudydami atsakymus pyškino vaikai, paskutiniąją dieną paklausti, tai kas yra toji meilė.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 Suivant > Fin >>

Page 3 sur 3