Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
JD "Radvila"
Reformatiški akcentai daugiareliginėje konferencijoje apie fundamentalizmą.
Jeudi, 27 Janvier 2011 13:52
There are no translations available.

balkans-and-balticsReformatiški akcentai daugiareliginėje konferencijoje apie fundamentalizmą. Kas tai ir ar reikia prieš jį kovoti?

Kas yra fundamentalizmas? Ar jis - pavojingas mūsų visuomenei ir jei taip, tada kaip tada su juo kovoti?

Į šį vakarų Europai ypač aktualų klausimą (Lietuvoje jis irgi didėja bei tikiu, kad didės, kuo labiau daugės mūsų šalyje kitataučių ar (ir) kitų religijų atstovų) gruodžio pradžioje buvo bandoma atsakyti Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusioje religingo jaunimo konferencijoje „Fundamentalistas ar atsakingas pilietis?". Joje dalyvavo 60 Europos visų religijų jaunųjų atstovų: tikintys musulmonai, žydai, krikščionys - stačiatikiai, reformatai, liuteronai, Romos katalikas. Lietuvai atstovavo trys jaunieji protestantai: reformatai Merūnas Jukonis ir Kristina Jurevičiūtė bei liuteronė Ieva Kaknevičiūtė. Konferencijos organizatorius: Europos ekumeninė jaunimo taryba (EYCE), bendradarbiaudama su savo nare - Europos jaunuosius musulmonus vienijančiu forumu.

Lire la suite...
 
Radviliečių projektai 2010 m.
Mercredi, 26 Janvier 2011 07:28
There are no translations available.

Sausio 8 d. Vilniuje, Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila" narių ir draugų susirinkime ne tik buvo priimti nauji įstatai, bet ir pristatyti bei aptarti radviliečių 2010 m. vykdyti projektai ir renginiai.

Tad daugiau nei dviem dešimtims „Radvilos" narių ir draugų, buvusi vaikų stovyklos „Dovydo giesmė" direktoriaus pavaduotoja Vaidilė Vareikaitė pristatė vaikų „Dovydo giesmė", liepą vykusią Nemunėlio Radviliškyje.

Tradicinėje stovykloje dalyvavo 100 vaikų, beveik trisdešimt jų vadovų. Džiugu, kad draugijai ji nebuvo nuostolinga ir dėka paramų iš mūsų Evangelikų reformatų bažnyčios (1000Lt ir stovyklos dvasinio vadovo išlaikymas), bei Duisburdo (Vokietija) reformatų parapijos, kuri kasmet remia ją (beveik 2000 Lt). Taip pat 500 Lt skyrė Biržų r. savivaldybė, 200 Lt - Seimo narys V. Valkiūnas. UAB „Biržų duona" parėmė skaniomis bandelėmis, o TŪB „Rinkuškiai" - mineraliniu vandeniu.

Lire la suite...
 
Radviliečių susirinkime: nauji įstatai ir projektų pristatymai
Dimanche, 23 Janvier 2011 19:16
There are no translations available.

 

radvila_susirinkSausio 8 d. Vilniuje rinkosi Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila" nariai ir draugai. Rinkosi ne šiaip sau arbatos pagerti ar žaidimų pažaisti, o šįkart spręsti labai svarbius draugijai klausimus. Susirinkę dvi dešimtys radviliečių turėjo apsispręsti dėl naujos draugijos įstatų redakcijos (senieji beveik nekeisti nuo tarpukario laikų), bei supaprastinti draugijos valdymo būdą - vietoj dabartinio sudėtingo valdymo modelio - valdybos - išsirinkti paprastesnį: draugijos direktorių. Taip pat susitikta pasiklausyti ar prisiminti, kokie projektai ir renginiai buvo įgyvendinti praėjusiai metais.

Lire la suite...
 
Gerų įspūdžių, Dovydo giesmininkai!
Jeudi, 15 Juillet 2010 13:23
There are no translations available.

do-201

Jau patį artimiausią šeštadienį, jau poryt (!) liepos 17d. Nemunėlio Radviliškyje prasidės siautulingai-muzikaliai-tranki, žaidimais, pokštais bei reformatų pamaldomis Lietuvoje įžymiausia vaikų stovykla „Dovydo giesmė"! Atidarymo pamaldos 12 val.

Stovyklos vadovas Žydrūnas Kamarauskas, jo pavaduotoja Vaidilė Vareikatė ir dvasinis vadovas kun.Raimondas užtikrina, kad šioje stovykloje puikiai derės vaikų kūryba ir maldos, sportiniai įgūdžiai, turisto patirtis ir Dievo žodis, gaivios maudynės ir naudingos pamokėlės. Vadovams pasirengę talkinti apie 30 savanorių!

Brangūs tėveliai-reformatai ir vaikai, nepamirškite ne tik „maudimkių" ir kepuraičių,- svarbiausia, kad lagaminuose liktų vietos gerai nuotaikai!

Žydrūnas, Vaidilė, Raimondas

 
Kasmetinė vaikų vasaros stovykla
Vendredi, 14 Mai 2010 10:16
There are no translations available.

VAIKŲ STOVYKLA "DOVYDO GIESMĖ"radlogo
Nemunėlio Radviliškis, Biržų raj. (2010 07 17 - 2010 07 24)

ATMINTINĖ

Tikimės, kad ir šiais metais nekantriai laukiate stovyklos! Ją kaip ir kiekvienais metais organizuoja Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugija „Radvila". Direktorius šiais metais bus Žydrūnas Kamarauskas, ilgametis stovyklų dalyvis ir vadovas, draugijos valdybos narys.

Stovykla jau septynioliktą vasarą vyks mūsų visų pamėgtoje vietoje - Nemunėlio Radviliškyje, netoli dviejų upių - Nemunėlio ir Apaščios santakos. Laukiame apie 100 dalyvių nuo 7 iki 13 metų.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 Suivant > Fin >>

Page 2 sur 3