Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Gebet
"Lasst uns aber wahrhaftig sein in der Liebe und wachsen in allen Stücken zu dem hin, der das Haupt ist, Christus"(Epheser 4,15)

Die Türen der evangelisch-reformierten Kirchen sind wieder weit geöffnet für die Gläubigen
Dienstag, den 23. Oktober 2012 um 13:15 Uhr
ref.b.vln_mNach Beschluß des Bezirksgerichts in Vilnius und auf Anordnung des Gerichtsvollziehers wurden der -Unitas Lithuaniae- Synode die bis jetzt besetzten evangelisch-reformierten Kirchen wieder zur Verfügung gestellt. Am 23. Oktober 2012 wurde der Synode die evangelisch-reformierte Kirche in Vilnius übergeben, morgen will man die nächsten 5 Kirchen zur Verfügeung stellen. Gleichzeitig werden die Kirchen in Vilnius, Salamiestis (Bezirk Birzai), Papilys (Bezirk Birzai) nach fast zehnjährigen Pause für die ganze evangelisch.-reformierte Gemeinde geöffnet.
Weiterlesen...
 
Prisiminkime: 3 mėnesiai nepertraukiamoje maldoje
Freitag, den 19. Oktober 2012 um 06:00 Uhr
There are no translations available.

Spalio 7-sios rytą gausus būrys biržiečių rinkosi į Reformatų bažnyčią, į Derliaus, pjūties ir tikėjimo vaisių padėkos pamaldas. Ši diena buvo tikrai išskirtinė ne tik dėl šventinės nuotaikos, tikinčiųjų bendrystės Viešpaties Vakarienėje, bet ir dėl Biržų ev. reformatų parapijos klebono kun.Rimo Mikalausko kvietimo šiose pamaldose prisiminti metų senumo įvykius. Šie įvykiai visam gyvenimui išliks  daugumai ne tik biržiečių, bet ir kitų Lietuvos reformatų. Šie įvykiai patikrino reformatų tikėjimo nuoširdumą, pasiryžimą ir kantrybę, pažadino abejojančius, sustiprino ir suvienijo tikėjimo namiškius.

Po pamaldų tikintieji susirinko Agapėje, kur kiekvienas dalijosi prisiminimais, vėl nuotraukose ir video medžiagoje prisiminė tuos įvykius, kai buvo saugomas ir apsaugotas Reformatų bažnyčios pastatas Biržuose, apsaugota tikėjimo laisvė.

Po pamaldų daug klausimų sulaukė ne tik parapijos klebonas, bet ir jau daugiau nei metus besidarbuojantis ir ginantis Lietuvos reformatų interesus advokatas Tadas Kelpšas. Metų senumo įvykius plačiai nušvietė respublikinė bei rajono žiniasklaida, todėl neišimtis buvo ir ši sukaktis. Daugiau galite žiūrėti Rygvedos TV spalio 12 d. žinių laidoje.

InfoRef.lt
 
Po vasaros pertraukos vėl dirba teismai
Mittwoch, den 12. September 2012 um 13:43 Uhr
There are no translations available.

teiseRuduo sugrąžino poilsiautojus į miestus, vaikus ir studentus į mokyklas, o mūsų Bažnyčios advokatus ir atstovus į teismo sales. Daugelis jau primiršo 2011 metų birželio įvykius Biržuose bei per juos išparceliuotą Lietuvos evangelikų reformatų nekilnojamąjį turtą Vilniuje. Vasarą įvykę pirmieji parengiamieji teismo posėdžiai bylose, teismai Biržuose ir Vilniuje priėmė Bažnyčiai palankius sprendimus dėl išparceliuoto turto laikino arešto, kol vyks teismai. Buvo ramiau atsipūsta, pasibaigė Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje paromis trukę budėjimai, įtampa atslūgo. Nors reformatų nuosavybėje beliko tik bažnyčių pastatai bei viena kita klebonija, jų likimas taip pat nėra aiškus. Grėsmė, jog galima ir šių vienaip ar kitaip netekti, nėra pašalinta. Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėta baudžiamoji byla tęsiama. Įtarimai dėl stambaus turto grobstymo pareikšti suspenduotam reformatų diakonui Algimantui Kvedaravičiui bei jo bendrininkui Jakov'ui Strokanov'ui. Įtariamųjų asmenų butuose buvo atliktos kratos, vienas iš įtariamųjų - Jakov;as Storkanov'as buvo kuriam laikui teismo nutarimu sulaikytas.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 Weiter > Ende >>

Seite 2 von 8