Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Biržų ev. ref. parapijos seniūnų Taryba ruošiasi parapijos sesijai
Jeudi, 28 Février 2013 20:24
There are no translations available.

Biržų ev. ref. parapijos seniūnų Taryba  2013 02 28 susirinko į posėdį parapijos namuose, Reformatų g.3a, Biržuose. Pagrindinis susirinkimo tikslas - pasiruošti kovo 3 d., sekmadienio, parapijos sesijai. Jos metų bus renkami 8 delegatai ir 4 delegatai-kandidatai į Neeilinį Sinodo suvažiavimą 2013 03 23 Vilniuje bei eilinį Sinodo suvažiavimą per Jonines Biržuose. Jau vyksta išankstinis balsavimas renkant delegatus į Sinodą. Seniūnų Taryba nutarė siūlyti parapijos sesijai be delegatų išsirinkti seniūnų Tarybos pirmininką. Buvo pasiūlytos 4 kandidatūros: Arnolas Stakionis, Parovėjos pirmas seniūnas, 2012 metų parapijos delegatas į Sinodą; Merūnas Jukonis, parapijietis, mokytojas, jau parapijos ne kartą rinktas delegatu į Sinodo suvažiavimus; Irena Narvidienė, Kilučių seniūnė, taip pat ne kartą parapiją atstovavusi Sinode. Ketvirtoji kandidatė - Sinodo kuratorė, ilgametė šios parapijos seniūnų Tarybos pirmininkė Palmira Krikščiukienė. Jeigu kovo 3 dieną parapijos sesijos susirinkime nebus pasiūlyta daugiau kandidatų, sesijos sprendžiamojo balso teisę turintys parapijiečiai rinks parapijos seniūnų Tarybos pirmininką iš šių 4 kandidatų.

Lire la suite...
 
Biržuose Teisingumo ministras susitiko su reformatais
Samedi, 23 Février 2013 20:30
There are no translations available.

Lietuvos Respublikos Teisingumo Ministras Juozas BernatonisNeabejotinai yra datų, kurios ypatingai patenka į Lietuvos valstybės ir Bažnyčios santykių istoriją. Tokia data yra 2013 m. vasario 19-ji. Pirmą kartą po Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atstatymo, per prabėgusius beveik 23 metus, Lietuvos evangelikų reformatų bažnytinių namų slenkstį peržengė aukščiausio rango Valstybės pareigūnas, atsakingas tiesiogiai už Valstybės ir Bažnyčios santykius mūsų Valstybėje - Teisingumo ministras Juozas Bernatonis. 2013 metų vasario 19 dieną Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos vadovas svečiavosi Biržų evangelikų reformatų parapijos namuose bei maldos namuose. Susitiko su Biržų evangelikų reformatų parapijos dvasininkais, vyresniaisiais bei kitais aktyviais bendruomenės nariais.

Lire la suite...
 
Tikinčiuosius kvietė darbuotis petys į petį
Mardi, 05 Février 2013 17:57
There are no translations available.

siaures_rytu_logobirzai_ekum_savaite2013_mRagino įsiklausyti į Dievo žodį

Ekumeninės pamaldos Biržuose šįmet vyko tik keturis vakarus. Visų krikščioniškų konfesijų tikintieji pirmą kartą rinkosi pirmadienį į evangelikų reformatų bažnyčią, kur pamokslavo evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Juozas Mišeikis. Antrąjį kartą buvo melstasi jungtinėje metodistų bažnyčioje. Ten į tikinčiuosius kreipėsi evangelinio tikėjimo krikščionių (sekmininkų) bendruomenės pastorius Linas Šnaras.

Lire la suite...
 
Plus d'articles...
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 4 sur 22