Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kviečiame į Biržus švęsti derliaus padėkos šventę
Sekmadienis, 30 Rugsėjis 2012 19:29

[Dieve] Tu, lankai kraštą ir palaistai, padarai jį turtingą ir derlingą. Apvainikuoji metus savo gerumo derliumi.  (Ps.65.10.12)

Spalio 7 dieną, sekmadienį, Biržų evangelikų reformatų parapija kviečia drauge švęsti derliaus ir tikėjimo vaisių šventę, kuri prasidės  pamaldomis su Šventa Vakariene 11 val. Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje. Pamaldose dėkosime už Dievo malonę, kuria mus lydėjo per visus praėjusius metus. Prisimindami sukrečiančius praeitos vasaros įvykius Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčioje, maldoje dėkosime už Dievo mums suteiktą stiprybę atsispirti blogiui ir už tikėjimo vaisius, kuriuos Dievas augina žmonėse. Melsime Dievo palaiminimo Bažnyčiai tebevykstančiuose teisiniuose procesuose, nusikaltėliams - Dievo malonės atgailai, o aukoms paguodos teisingumo atstatyme ir tvirtybės tikėjimo liudijime. Primename, jog spalio pradžioje sueina lykiai vieneri metai kai buvo pabaigtas daugiau nei 3 mėnesius trukęs nepertraukiamas budėjimas bažnyčioje, saugant ją nuo užgrobimo. Tikintieji ją apgynė, išlaikydami tikėjimo ir pielitiškumo egzaminą.

Skaityti daugiau...
 
„Žydų ir karaimų kapinių tvarkymas ir tolerancijos ugdymas“
Pirmadienis, 13 Rugpjūtis 2012 18:47

vok_amb-2

pakamponys3_d

 

1941 m. rugpjūčio 8 d. Biržuose buvo nužudyta 2 400 žydų - 900 vaikų, 780 moterų ir 720 vyrų. Į šio vokiečių ir jų talkininkų lietuvių įvykdyto nusikaltimo aukų atminimo paminėjimą Pakamponių miške 2012 m. rugpjūčio 8 d. susirinko Biržų ir Lemgo miesto (Šiaurės Reinas-Vestfalija) mokiniai, Biržų miesto, Lietuvos žydų bendruomenės, Vokietijos Lipės žemės bažnyčios, krikščionių ir žydų draugijos atstovai.

Skaityti daugiau...
 
Biržuose konfirmuota dvidešimt merginų ir vaikinų
Penktadienis, 10 Rugpjūtis 2012 04:53
siaures_rytu_logokonfirmacija_birzuose_20120729_m

Sekmadienį, liepos 29-ąją, Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje vyko šventinėskonfirmacijos pamaldos. Jas laikė kunigai Rimas Mikalauskas ir Sigita Švambarienė. Prieš šventę konfirmantai lankė kursus, Nemunėlio Radviliškyje dalyvavo stovykloje, kuriai vadovavo kunigė S. Švambarienė. Šiemet konfirmuota buvo 10 merginų ir 10 vaikinų. Keturi konfirmantai dar buvo prieš tai pakrikštyti. Kartu buvo pakrikštytas ir žinomo Biržuose muzikanto Romo Sinicos proanūkis Matas, gyvenantis su tėveliais Ramygaloje, Panevėžio rajone. Laimingas prosenelis visas krikšto scenas fiksavo fotokamera.
Skaityti daugiau...
 
More Articles...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 22