Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Juliaus Janonio memorialinė lenta keliauja į muziejų
Sekmadienis, 22 Liepa 2012 09:07
Antanas Seibutis
siaures_rytu_logo

j.janonio_memorialine_lentaTrečiadienį, liepos 18-ąją, nuo Biržų pašto pastato buvo nuimta memorialinė lenta, kuri skelbė, kad „šiame name 1909 - 1913 metais mokėsi proletarinis poetas Julius Janonis". Biržų miesto seniūnas Vytas Jareckas sakė, kad seniūnija, jos darbuotojai dažnai gauna susirūpinusių žmonių skundų dėl vieno asmens išskirtinumo ir dėl istorinės tiesos atstatymo. Biržų pradžios mokykloje mokėsi ne vienas vėliau žinomu tapęs žmogus. Be to, J. Janonis gerbtinas ne kaip „proletarinis poetas".
Skaityti daugiau...
 
Vilniečių koncertas Biržuose
Penktadienis, 06 Liepa 2012 10:00
Dalija Gudliauskienė
ausra_6634a_m
Birželio 17 d. Biržų reformatų bažnyčioje po pamaldų koncertavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) bakalaurės Karolina Glinskaitė (sopranas) ir Aušra Pačegonytė (vargonai) bei magistrantas Stanislovas Straševičius (birbynė). Tai vienas iš Šiaurės Lietuvos muzikos festivalio Biržai 2012 renginių. Aušrelė yra Vilniaus ev. reformatų parapijos antroji vargonininkė ir besimokydama Akademijoje dažnai vargonuodavo (ir tikimės - vargonuos) vilniečių pamaldose. Ji šiais metais baigė LMTA Vargonų ir klavesino katedros bakalauro studijas ir žada toliau tęsti mokslus magistrantūroje.
Skaityti daugiau...
 
Kunigė Sigita Švambarienė: svetimų vaikų nėra
Ketvirtadienis, 05 Liepa 2012 07:14

siaures_rytu_logoKun.Sigita Švambarienė29 metų mama, viena auginusi du mažamečius vaikučius, nepabūgo į savo širdį priimti dar vieno žmogaus - vaikų namų auklėtinės. Prabėgus vos trejiems metams, po jos namų stogu vietos atsirado ir kitai mergytei, kuriai likimas ne ką mažiau nepagailėjo šiurkščių išbandymų.

Šiandien Sigita Švambarienė kukliai pasakoja apie gautą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos globėjų šeimų apdovanojimą bei tyliai prisipažįsta, jog pagalvoja ir apie dar vieno vaikučio globą.

Širdies padiktuoti sprendimai

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 22