Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Radvilų ąžuolynas parengtas žiemai
Montag, den 21. Oktober 2013 um 09:26 Uhr
There are no translations available.

azuolyns1_mSaulėtą spalio 19 - osios šeštadienį grupė puikiai nusiteikusių Vilniaus ev. reformatų skubėjo į Radvilų ažuolyną netoli Dubingių piliavietės. Skubėti buvo ko, nes reikėjo paruošti eglaites žiemai  - patepti jų viršūnėles specialiu tepalu, kuris apsaugoja medelius nuo žvėrių.

Dirbta sparčiai ir linksmai: akis ir širdis džiugino sustiprėję medeliai - kai kurie ąžuoliukai ne tik kuolelius,  bet ir jų sodintojus gerokai praaugo, jiems ūgiu nė kiek nenusileidžia ir gražuolės eglutės.  Džiugu, jog šį kartą į linksmą „priežiūros" būrį įsiliejo ir naujos jaunos jėgos - be Mortos ir Roko, čia šurmuliavo ir jų bendraamžiai bei vyresnieji draugai.

Weiterlesen...
 
Vilnius - Reformacijos ir idėjų kaitos (t.y. novacijų) miestas
Sonntag, den 29. September 2013 um 15:59 Uhr
There are no translations available.

liekissarunasŠarūnas Liekis

Kauno Vyt. Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekano, Politologijos katedros profesoriaus Šarūno Liekio pranešimas, skaitytas rugsėjo 21 d. Vilniaus reformatų bažnyčioje.

Idėjų pasikeitimas be kaitos gyvenime lieka abstrakčiu ir imitaciniu dialogo pakaitalu, kai išlaikomas status quo. Tokio tariamo dialogo šalininkų ne mažiau yra ir mūsų laikais, tačiau tokia tariama idėjų kaita paprastai nieko nepakeičia gyvenime aplinkui mus.

Weiterlesen...
 
Mito gimimas
Mittwoch, den 02. Oktober 2013 um 06:34 Uhr
There are no translations available.

vienuolis swamis vivekananda lksb_logo

"Sesės ir broliai Amerikoje", - jaunam indui vos ištarus šiuos žodžius, kelių minučių audringi plojimai privertė jį nutilti. "Pasaulio seniausio vienuolių ordino" ir "religijų motinos" vardu induistas dėkojo už kvietimą dalyvauti pirmame "Pasaulio religijų parlamente" Čikagoje. Tai buvo 1893 metai. Lygiai prieš 120 metų, rugsėjo vienuoliktąją, iki tol nežinomas vienuolis Swamis Vivekananda pasakė vieną iš įžanginių kalbų, skirtų įvairių religijų atstovams, kurių didelė dauguma buvo krikščionys. Trisdešimtmečio kalba, trukusi vos kelias minutes, išreiškė esmę: čia gimsta ir pirmą kartą ištariamas naujas mitas, bylojantis, kad tolerantiški Rytai stovi priešingybėje fanatizmo, persekiojimų ir dogmatizmo išvargintiems Vakarams. Krikščioniškiems Vakarams!
Weiterlesen...
 
Atvira jaunimo erdvė „Ateik ir TU!“
Dienstag, den 01. Oktober 2013 um 06:59 Uhr
There are no translations available.

erdves logo_ m
Jaunimui ir ne tik! Primename ir pranešame, kad Vilniuje ketvirtadieniais jaunimą kviečiame lankytis atviroje jaunimo erdvėje „Ateik ir TU!" Duris atvėrėme dar vasarą, tačiau šaltukams beldžiant į duris - smagu susirinkti po stogu, gerti arbatą, bendrauti, žaisti, kalbėtis, susidraugauti. Šį ketvirtadienį, spalio 3 d. vyks STALO ŽAIDIMŲ VAKARAS (tiek judrių, tiek sėdimų!). Laukiame visų 18 val. Gerosios Vilties g. 1a, Vilniuje (vidinis kiemas, I aukštas). Perduok kitam! Primename, kad atviros jaunimo erdvės projektas finansuojamas Jaunimo reikalų departamento lėšomis. Daugiau informacijos ar atsakymų: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann. , tel. 8-654-04407
 
<< Start < Zurück 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Weiter > Ende >>

Seite 11 von 165