Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Bažnyčia, turime problemą
Wednesday, 26 February 2014 14:46
There are no translations available.

logost1

Tullian Tchividjian
Vienas komentatorius, perskaitęstt naujausią mano straipsnį "Washington Post" dienraštyje, rašė: "Moralizmas bažnyčioje buvo didelė problema prieš 7-10 metų, tačiau švytuoklė pajudėjo į visiškai priešingą pusę, ir šiandien jau susiduriame su kitu kraštutinumu." Nuolatos kovodami su legalizmu ir moralizavimu bažnyčioje, šį prieštaravimą girdime dažnai. Tiek minėto komentatoriaus, tiek kitų pasisakymai atskleidžia tokių argumentų pagrindinę mintį: "Ne legalizmas ar moralizmas, o palaidumas yra šių dienų bažnyčios problema."
Read more...
 
Vasario 16-osios minėjimo pamaldos Vilniaus reformatų bažnyčioje
Tuesday, 18 February 2014 21:19
There are no translations available.

VIEŠPATIES akys žvelgia į teisiuosius, Jo ausys girdi jų šauksmą. /Ps 34,16/.

Vilniaus reformatų bažnyčioje gimsta nauja tradicija: jau antri metai Lietuvos valstybės atkūrimo diena - Vasario 16-oji - švenčiama išvakarėse iškilmingomis vakarinėmis pamaldomis.

Šiais metais vasario 15-sios vakarą Vilniaus reformatų bažnyčioje kartu meldėsi, prisiminė Lietuvos nueitą kelią į Nepriklausomybę ir jos įtvirtinimą Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas su žmona Aurelija, Europos Parlamento narys Justas Vincas Paleckis, Muitinės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Miškinis, Lietuvos policijos kapelionas kun. Algirdas Toliatas, Vilniaus bažnyčios „Tikėjimo žodis" pastorius Darius Širvys ir kitų valstybinių institucijų bei visuomeninių organizacijų atsakingi asmenys.

Read more...
 
„Vesti per sunkumus į viltį“: V-oji krikščioniškų bendruomenių ugdymo konferencija LCC tarptautiniam
Tuesday, 18 February 2014 12:23
There are no translations available.

logo_lccv_kbuk_2014
Vilties žinia kenčiantiems girdima visame Šventajame Rašte. „Tu pavertei mano liūdesį džiugesiu," gieda psalmininkas 30 psalmėje (30, 11).
„Mes visaip slegiami, bet nesugniuždyti", Paulius drąsina 2 laiške korintiečiams, 4 skyriuje. Jonas laikų pabaigos vizijoje regi sosto menę, kurioje paaukotam, bet per amžius gyvem Avinėliui atiduodama garbė, šlovė ir gyrius (Apr 5), net ir žmogiškų nelaimių apsuptyje. Bažnyčia nėra kūnas, kuris jau išlaisvintas iš visų vargų, bet ji gali puoselėti viltį, net ir kai sunkumai mus pribloškia tarsi jūros bangos.
Read more...
 
Evangelinis Biblijos institutas kviečia laisvuosius klausytojus
There are no translations available.

ebi_skydelis_lkblt

Visus, norinčius pagilinti biblines ir teologines žinias, Evangelinis Biblijos institutas kviečia tapti 2013-2014 m.m. pavasario semestro laisvaisiais klausytojais. Laisvojo klausytojo statusas ypač palankus norintiems studijuoti, bet dėl šeimyninės padėties, darbo ar kitų priežasčių negalintiems atsiduoti dvejus, ketverius ar šešerius metus trunkančioms akademinėms EBI studijoms.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 165