Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Lietuvos stiprybei svarbus tikinčiųjų bendruomenių indėlis
Monday, 30 December 2013 13:07
There are no translations available.

prezident 1_m

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su tradicinių krikščioniškųjų religinių bendruomenių vadovais. Susitikime kalbėta apie kalėdinio laikotarpio svarbą Lietuvos tikintiesiems, religijos vaidmenį telkiant tautą, puoselėjant vertybes, ugdant atsparumą blogiems įpročiams. Aptartas valstybės ir religinių bendruomenių bendradarbiavimas švietimo, paveldo išsaugojimo ir socialinėse srityse. Taip pat kalbėta apie Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai, šalies vardo garsinimą.

Read more...
 
2013 m. Kalėdos!
Tuesday, 24 December 2013 13:15
There are no translations available.

Sveikinu visus Lietuvos evangelikų reformatų Bažnyčios narius su Kalėdų švente!

Nepaisant sunkių rūpesčių dėl Bažnyčios, visų liūdnų bei linksmų susireikšminimų, Didžioji šventė atėjo kaip nuo mūsų sprendimų ir darbų nepriklausantis fenomenas, kaip ir anuo metu lauktai ir nelauktai tvarto oloje gimęs Išganytojas. Apie tai sakoma Evangelijoje pagal Matą 2, 1-6: "Jėzui gimus Judėjos Betliejuje karaliaus Erodo dienomis, štai atkeliavo į Jeruzalę išminčiai iš Rytų ir klausinėjo: „Kur yra gimęs žydų karalius? Mes matėme Jo žvaigždę Rytuose ir atvykome pagarbinti Jį".

Tai išgirdęs, karalius Erodas sunerimo, o su juo ir visa Jeruzalė. Jis sukvietė visus tautos aukštuosius kunigus bei Rašto žinovus ir teiravosi, kur turėjęs gimti Kristus.

Tie jam atsakė: „Judėjos Betliejuje, nes taip pranašo parašyta: ‘Ir tu, Judo žemės Betliejau, anaiptol nesi mažiausias tarp Judo valdovų, nes iš tavęs išeis Valdovas, kuris ganys mano tautą - Izraelį".

Read more...
 
Tomas Šernas: Žmogus maiše ir Adventas
Sunday, 22 December 2013 12:50
There are no translations available.

t.sernas_dJohnas Lennonas,15min legendinės muzikos grupės „The Beatles" narys, politikos aktyvistas, sakė, kad kovojant už teisybę reikėtų įlįsti į maišą. Maišas praverstų kovojant už lygias žmonių teises. Pavyzdžiui, ši kovos priemonė būtų gera norint įsidarbinti - apsigaubęs maišu žmogus jaustųsi saugiai, nes nesimatytų, ar jis juodaodis, ar baltasis, ar emigrantas. Todėl darbdavys būtų priverstas vertinti tik asmens kompetenciją.

Regis, net vieną interviu - politinį performansą J.Lennonas davė įlindęs į maišą.

Tokiu būdu „žmogaus maiše" idėja primygtinai nurodo, kad kiekvieno asmens teisės ir žmogiškasis orumas slypi už paviršutiniškų dalykų - odos spalvos, tautybės, lyties bei begalės kitų apibūdinimų.

Read more...
 
Interview with Carl Trueman on The Creedal Imperative (video)
Saturday, 21 December 2013 23:07

by Holger Lahayne

Dr. Carl R. Trueman comes from Birmingham in England. He studied at Cambridge and Aberdeen , Scotland. For over ten years now, the church historian teaches at Westminster Theological Seminary in Philadelphia, USA . He also pastors a congregation of the Orthodox Presbyterian Church in nearby Ambler (PA). From 1998 to 2007 Trueman was editor of the journal Themelios. The reformed theologian has written some books, among these a biography of John Owen, arguably the most important British theologian of all time. On Reformation21 he blogs regularly.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 165