Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Su Lietuva atsisveikina Šveicarijos ambasadorė
Trečiadienis, 15 Spalis 2008 07:56
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Spalio 14 dieną Šveicarijos Konfederacijos ambasadorės kvietimu gen. sup. Kun. R.Mikalauskas dalyvavo Pegaso viešbutyje, Vilniuje vykusiame priėmime. Ambasadorė ponia Anne Bauty reziduoja Rygoje ir keturis metus vykdė Šveicarijos ambasadorės pareigas Latvijoje ir Lietuvoje. Vykstant diplomatinio korpuso rotacijai, diplomatė yra siunčiama atstovauti savo šaliai Uzbekistane ir Kirgizijoje.

Išvykimo progą ambasadorė suruošė atsisveikinimo pietus ir į juos sukvietė diplomatinio korpuso Vilniuje atstovus, verslininkus ir kultūros žmones, kurie per pastaruosius metus savo veikla prisidėjo prie Šveicarijos ir Lietuvos prekybos ar kultūrinių ryšių plėtotės. Ambasadorė padėkojo už šiltą ir konstruktyvų bendravimą per tuos keturis metus, pažadėjo, kad nepamirš Lietuvos. Iš kitos pusės, kalbėjo, kad jos laukia įdomi tarnyba kraštuose, kurie daug kuo skiriasi nuo Baltijos valstybių.

Skaityti daugiau...
 
Viešpaties tauta
Pirmadienis, 13 Spalis 2008 17:37

“Dievo tauta (“People of the Lord”) tai – oficiali Kalvino 500-jų gimimo metų jubiliejui paminėti giesmė. Šiandien buvo apie tai pranešta po bendro Pasaulio reformuotų bažnyčių aljanso (WARC) ir Šveicarijos Protestantų Bažnyčių Federacijos jungtinio posėdžio Berne, Šveicarijoje.  Šios giesmės autorius – Gregas Scheeris iš Krikščioniškos Reformatų Bažnyčios (http://www.crcna.org) JAV.

Skaityti daugiau...
 
Keletas protestantų įvaizdžių Lenkijos–Lietuvos valstybėje ir jų reikšmių rekonstravimo bandymas II
Pirmadienis, 13 Spalis 2008 15:16

Tiriamasis p. V.Savukyno darbas mūsų svetainėje talpinamas autoriui maloniai sutikus. (kun.T.Šernas)

Erdviniai atidalijimai
Trumpai pasekę pokyčius chronologinėje tiesėje, dėmesį sukoncentruokime į erdvę. Modernizmas priveligijavo laiką, istoriją, užmiršdamas erdvę. Susiformavę humanitariniai ir socialiniai mokslai savo tyrinėjimuose aktualizavo laiką, o ne erdvę. Šiandien ši situacija keičiasi. Erdvė tampa svarbi, norint suvokti kultūros reiškinius[1]. Prieš pradėdamas analizuoti kitatikių įvaizdžius, pradėsiu nuo tam tikrų erdvinių koreliacijų. Norėčiau pateikti šį žemėlapį[2].
Skaityti daugiau...
 
Kokią Lietuvą norime matyti?
Pirmadienis, 13 Spalis 2008 14:24
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

2008-10-07
Holger Lahayne

Gerbiami Seimo nariai, valdžios, verslo ir bažnyčių atstovai, ponios ir ponai!

holgeris_lAntrasis pasaulinis karas skaudžiai paveikė tiek lietuvių tautos, tiek ir vokiečių istoriją. 12 metų totalitarinės diktatūros mano tėvynėje sukėlė chaosą beveik visoje Europoje. Ateistinė nacių karo religija 1945-aisiais atskleidė savo tikrąjį veidą: žudynės, naikinimas, milijonų kančia buvo žmogiškumą paniekinusios ideologijos vaisiai, tekę kaimynėms ir mano gimtajai tautai. Greta milijonų žuvusių karių ir karo belaisvių, kurių tėvynė niekada nesulauks (tarp jų ir mano senelis), prisidėjo 11 milijonų vokiečių pabėgėlių, išplėštų iš savo gyvenamųjų vietų. Tai palietė ir mano abiejų tėvų šeimas.


Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 161 162 163 164 165 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 161 iš 165